HyperX z nową myszą bezprzewodową Pulsefire Haste Wireless

HyperX poinformował o dostępności nowej myszki dla graczy Pulsefire Haste Wireless w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnej i białej. Mysz oferuje technologię bezprzewodową klasy gamingowej z częstotliwością 2,4 GHz, niskim opóźnieniem i szybkością raportowania 1 ms.

Przy tworzeniu myszy wykorzystano konstrukcję sześciokątnej powłoki, która pozwoliła na zmniejszenie jej wagi do 62 gramów1 oraz wygodę użytkowania i zwiększoną wentylację. Mysz charakteryzuje się długotrwałą żywotnością baterii do 100 godzin na jednym ładowaniu2. 

Pulsefire Haste Wireless posiada mikroprzełączniki TTC Golden micro dustproof o wytrzymałości do 80 milionów kliknięć oraz sześć programowalnych przycisków z wbudowaną pamięcią. Mysz oferuje również cztery wstępnie ustawione wartości DPI – 400, 800, 1600 i 3200 DPI – i wykorzystuje sensor Pixart 3335 do dokładnego śledzenia oraz natywnych ustawień DPI do 16 000 DPI przy użyciu oprogramowania NGENUITY. 

Pulsefire Haste Wireless zapewnia wyjątkowy komfort na dłoni użytkownika dzięki czystemu, pierwotnemu PTFR o niskim współczynniku tarcia.  Dla osób preferujących korzystanie z myszy przewodowej dodano lekki kabel HyperFlex USB typu C, do stworzenia którego użyto elastycznego materiału paracord, który zmniejsza opór przy manewrach myszą.  

 Zobacz również: AMD i Intel wstrzymują dostawy do Rosji!

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć linię myszy gamingowych Pulsefire Haste o nowe wersje bezprzewodowe” – powiedziałą Bianca Walter, Business Manager w HyperX na region EMEA. “Firma HyperX nieustannie wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom graczy, w tym osób poszukujących ultralekkiej, kompatybilnej z wieloma platformami myszy do gier, zaprojektowanej z myślą o najwyższej wydajności w grach.” 

Do Pulsefire Haste Wireless dołączono taśmę antypoślizgową do naklejenia po obu stronach myszy oraz na lewym i prawym przycisku myszy, która zapewni jeszcze lepszy komfort użytkowania. W zestawie znajduje się również zapasowy zestaw ślizgaczy PTFE. Mysz jest konfigurowalna3 za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY i umożliwia użytkownikom personalizację ustawień DPI, oświetlenia RGB, przypisania przycisków oraz makr. 

Dostępność 

Mysz HyperX Pulsefire Haste Wireless jest już dostępna w sprzedaży na stronie HyperX oraz u wybranych partnerów w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Cena sugerowana przez producenta to 459 PLN. Podana cena jest ceną sugerowaną przez producenta i może różnić się u poszczególnych sprzedawców detalicznych. Więcej informacji dotyczących dostępności HyperX Pulsefire Haste Wireless można znaleźć na stronie produktu. 

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?