Ubisoft planuje nową część Assassin’s Creed przed Infinity!

Według Jasona Schreiera z bloomberg.com, Ubisoft zamierza wypuścić planowany dodatek do AC: Valhalla jako nową, niezależną grę. Ma się ona różnić od ostatnich odsłon serii i pojawić się jeszcze w tym albo w 2023 roku.

Schreier, powołując się na swoje anonimowe źródła, twierdzi, że gra nosząca pseudonim Rift miała być jedynie rozszerzeniem do Valhalli z 2020 roku. To się jednak zdążyło zmienić, prawdopodobnie ze względu na braki w kalendarzu premier Ubisoft. Wcielać mamy się w znanego graczom Basima. Sama produkcja ma być na mniejszą skalę, niż trzy poprzednie części uniwersum Assassin’s Creed. Zamiast wielkiego otwartego świata otrzymamy rozgrywkę skupioną bardziej na skradaniu i cichych zabójstwach.

Zobacz również: Sifu już dostępne na PS4/PS5 oraz Epic Games Store!

Ubisoft pomimo wielu problemów z publikowaniem tytułów nadal wypuszcza sporo nowego materiału. Zapowiedziane jest już Assassin’s Creed: Infinity, czyli przełomowa odsłona serii w formie live service. Poza tym w styczniu wyszło Rainbow Six Extraction, w tym tygodniu otrzymaliśmy dodatek do Far Cry 6, gdzie wcielamy się w Josepha, antagonistę z „piątki”, a już za tydzień AC: Ezio Collection wyląduje na Switchu.


Źródło: Bloomberg, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?