Lexus NX 2022 – pierwsze spojrzenie na nowy model

Jak donosi Motor1 za pośrednictwem Reddit, Lexus przypadkowo przesłał film na YouTube przedstawiający nieogłoszony jeszcze crossover NX drugiej generacji, ujawniając w pełni jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Film został szybko usunięty, ale został ponownie przesłany przez AvtoCorp. I tak, nowy NX wygląda dobrze.

Wygląd zewnętrzny jest dość znajomy, ale nowy NX jest dużo płynniejszy i bardziej atrakcyjny niż poprzedni model. Wrzecionowa osłona chłodnicy jest nadal obecna i ma ciekawy wzór siatki, podczas gdy reflektory LED są bardziej eleganckie i nie mają już oddzielnego paska świetlnego.

Jednak najbardziej cieszy całkowicie przeprojektowane wnętrze. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w kabinie nowego NX, jest to, że Lexus w końcu porzucił ten „okropny” system informacyjno-rozrywkowy z panelem dotykowym, zastępując go ogromnym ekranem dotykowym na środku deski rozdzielczej. Istnieją fizyczne pokrętła do sterowania klimatyzacją, fizyczne pokrętło głośności i kilka innych przycisków u podstawy ekranu. Wygląda również na to, że w dolnej części ekranu dotykowego są zawsze włączone elementy sterujące klimatyzacją. Nie ma również zegara analogowego, chociaż było on znakiem rozpoznawczym Lexusa od dziesięcioleci.

Źródło: cnet/ Ilustracja wprowadzenia: cartests

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?