Microsoft daje pracownikom 1500 dolarów premii za pandemię

Microsoft wręcza swoim pracownikom 1500 dolarów premii za pandemię. Gigant oprogramowania mówi, że ta jednorazowa premia „jest uznaniem dla wyjątkowego i wymagającego roku podatkowego, który właśnie zakończył Microsoft”.

Dyrektor ds. personalnych Microsoft, Kathleen Hogan, ogłosiła dzisiaj prezent dla pracowników i będzie on dotyczył wszystkich uprawnionych pracowników zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie.

Zobacz również: Netflix podąża w kierunku VR i produkcji gier!?

Microsoft przekazuje tę premię wszystkim pracownikom poniżej poziomu wiceprezesa korporacyjnego, którzy rozpoczęli pracę w dniu 31 marca 2021 r. lub wcześniej, w tym pracownikom zatrudnionym w niepełnym wymiarze godzin i korzystającym ze stawek godzinowych.

Microsoft twierdzi, że przekazał również „ponad 98 milionów dolarów pomocy organizacjom non-profit w stanie Waszyngton” od początku pandemii COVID-19, z planami przekazania dodatkowych 60 milionów dolarów na wsparcie do lipca. Od początku pandemii Microsoft wygenerował co najmniej 160 miliardów dolarów przychodów dzięki połączeniu firm uciekających się do usług w chmurze, wzrostowi sprzedaży laptopów i wykorzystaniu systemu Windows oraz silnemu wzrostowi Xbox.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?