Back to School: zadbaj o swoje stanowisko z Natec Colors Series

Odśwież wygląd stanowiska komputerowego z podkładkami Natec Colors Series

Nieubłaganie zbliżamy się do końca wakacji, a co za tym idzie, do początku roku szkolnego. To okres ostatnich już przygotowywań – warto zadbać o wszystko na czas, by potem uniknąć niepotrzebnych stresów. Tak też warto również pomyśleć o tym, czy także nasze stanowisko komputerowe jest kompletne i gotowe do działania. W końcu w dzisiejszych czasach dużą ilość pracy czy to domowej, czy biurowej wykonuje właśnie się za pośrednictwem komputera.

Jednym z najbardziej oczywistych elementów stanowiska, o którym często zapominamy i zaniedbujemy jest podkładka pod mysz. Mimo, że jest to gadżet powszechnie znany i używany, rzadko kiedy decydujemy się na jego zmianę. Jednak często jest ona potrzebna – materiał po długim czasie użytkowania może być postrzępiony, a przeciwpoślizgowy spód może nie działać już tak dobrze przez co podkładka nie utrzymuje się sztywno w jednej pozycji. Zużycie podkładki również może wpływać na wygląd całego stanowiska. Warto więc je odświeżyć, wybierając nową podkładkę pod mysz.Marka Natec, która w swojej ofercie posiada spory wybór właśnie tych produktów, wypuściła niedawno nową serię klasycznych, jednolitych podkładek pod mysz – Natec Colors Series na którą składają się obecnie: 5 podkładek – 4 w mniejszym rozmiarze i jedna większa. Wymiary mniejszych to 300 x 250 x 2,5 mm co sprawia, że mają wystarczającą powierzchnię dla myszki a także zmieszczą się na każdym biurku. Większa, dostępna w kolorze Obsidian Black, posiada wymiary 800 x 400 x 2,5 mm, dzięki czemu oprócz myszki zmieścimy na niej pełnowymiarową klawiaturę.

Cechą charakterystyczną serii podkładek, jak sama nazwa wskazuje, mają być kolory. Wspomniałem że większa dostępna jest w wersji czarnej, jednak mniejsze znajdziemy zarówno w takiej samej ciemnej wersji, jak i również w bardziej żywych barwach. Wśród nich dostępne są warianty Stony Grey, Misty Rose, Viva Magenta. Ostatni kolor został wybrany jako najmodniejszy odcień 2023 roku według Instytutu Pantone. Wszystkie prezentują się naprawdę ładnie i uniwersalnie, a dzięki możliwości wyboru na pewno któraś z nich wkomponuje się w wygląd Waszego stanowiska komputerowego.Każda z podkładek wyposażona jest w antypoślizgową gumę, dzięki czemu nie przemieszcza się ona wraz z przesuwaniem myszki. Górna warstwa natomiast jest wodoszczelna, dzięki czemu czyszczenie podkładki jest o wiele łatwiejsze. Dzięki obszyciom na obwodzie i jakości wykonania, produkt ten powinien starczyć na długi okres użytkowania. A wszystko to znajdziemy za niecałe 20zł w wybranych sklepach, 30 zł w przypadku większej wersji. Jest to naprawdę mała cena, która może zrobić dużą różnicę w pracy podczas korzystania z komputera, jak i w wyglądzie stanowiska.

Zobacz również: Najlepsze telefony w 2023 roku do 2500 zł – RANKING

Materiał wykonany we współpracy z Natec

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?