Okazje tygodnia! Acer wystartował z gorącą promocją na Chromebooki!

Okazje tygodnia to cykl, który ukazuje się co jakiś czas wraz z wybranymi przez naszą redakcję najciekawszymi i atrakcyjnymi cenowo produktami. Dla Was szukamy w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych ofert godnych uwagi.

Na co tym razem warto zwrócić uwagę?

Już od poniedziałku, 7 sierpnia br., rusza wielka promocja na popularne modele laptopów – Acer Chromebook. To urządzenia szybkie, łatwe w obsłudze i do tego bezpieczne. Idealne do nauki oraz codziennej pracy i rozrywki. Warto śpieszyć się z zakupem, oferta bęAdzie obowiązywać do wyczerpania zapasów.

Promocja na wybrane modele Chromebooków firmy Acer rozpoczyna się 7 sierpnia 2023 i potrwa do wyczerpania zapasów. Modele w promocyjnej cenie będzie można znaleźć w sklepach, takich jak Media Expert, EURO RTV AGD, Neonet oraz X-KOM. To wyjątkowa okazja, by zdobyć wydajne i zaawansowane technologicznie urządzenie w atrakcyjnej cenie.


 

źródło: https://media.wec24.pl/255822-acer-nie-zwalnia-tempa-w-wakacje-goraca-promocja-na-chromebooki-wlasnie-wystartowala

Acer Chromebook


Jeden z modeli mieliśmy okazję przetestować na naszym portalu. Jeśli jeszcze nie mieliście szansy, by go sprawdzić, kliknijcie w link poniżej!

Sprawdź: Test Acer Chromebook 315 – alternatywa biurowego laptopa?

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?