„Anonimowy student” wyśmiał pomysł z komunikatorem Patryka Vegi. Usecrypt odpowiada

Gdy kilka dni temu Patryk Vega pochwalił się wszem i wobec stworzeniem komunikatora, nad którym łamać sobie głowy mieli przedstawiciele Mossadu (odsyłamy do zalinkowanego niżej tekstu). Oczywiście nie trzeba było zbyt długo czekać na polemikę.

Dość popularny w sieci jest list od rzekomego anonimowego studenta, który wyśmiewa pomysł Vegi, sugerując, że cała ta akcja to jedna wielka ściema, a reżyser chce wypromować się na czymś, na czym się kompletnie nie zna:

Zobacz również: Patryk Vega stworzy komunikator z certyfikatem Mossadu?

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Otrzymaliśmy ją od firmy Usecrypt, która w kilku punktach stara się udowodnić, że rewelacje „studenta” to stek bzdur:

Rzecz jasna Usecrypt jest stroną w całym tym dziwacznym sporze, więc tak jak w przypadku anonimowej rozpiski, tutaj także powinniśmy zachować rezerwę. Do sprawy odniósł się m.in. portal Zaufana Trzecia Strona, analizując ruch sieciowy w trakcie łączenia się z aplikacją. W efekcie po drodze trafili na „ciało obce” w postaci nieznanego źródła:

To oczywiście czubek góry lodowej i przypuszczamy, że cała afera będzie jeszcze analizowana przez wszystkie przypadki przez wiele osób. Na razie mimo wszystko zalecamy ostrożność w tego typu kwestiach.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo