Call of Duty nie jest w planach Activision na 2023 rok!

Według bloomberg.com Activision nie zamierza wydać kolejnej odsłony Call of Duty w przyszłym roku! Przynajmniej takie informacje otrzymali od swoich źródeł. Będzie to pierwsza taka sytuacja od 2005 roku.

Seria CoD jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Już zapowiedzianie Modern Warfare 2, kontynuację reboota podserii Modern Warfare z 2019 roku. Ukazać ma się również nowa odsłona Warzone – hitowego trybu battle royale. Za te produkcje odpowiedzialne ma być studio Infinity Ward. W 2023 roku, zgodnie z tradycją wydawania nowych CoD-ów co rok, miała ukazać się część stworzona przez Treyarch. Jak jednak dowiedział się serwis bloomberg.com, to ma się zmienić. Będzie to pierwszy rok przerwy między kolejnymi odsłonami od Call of Duty 2.

Zobacz również: PlayStation VR2 zaprezentowane! Tak będzie wyglądać nowa generacja VR od Sony

To jednak nie wszystko. Activision planuje wydać w przyszłym roku nową grę free-to-play, przy której produkcji ma pomóc włąśnie Treyarch. Spekuluje się, że może chodzić o Warzone na urządzenia mobilne. Cała sytuacja to ogromne zaskoczenie dla fanów serii, którzy zdecydowanie nie spodziewali się takiego obrotu wydarzeń. Miejmy nadzieję, że MW2 będzie na tyle dobre, aby wytrzymało dwuletni cykl życia.


Źródło: bloomberg.com / Ilustracja wprowadzenia: Call of Duty

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?