Crysis Remastered – wersja PS3 vs. PS5

Już tej jesieni zawita do nas zremasterowana wersja całej trylogii Crysis. Twórcy przygotowują co jakiś czas kolejne materiały promujące tytuły.

Tym razem na przykład zaprezentowali porównanie jak wygląda gra na PlayStation najnowszej generacji z poprzednią. Efekt jest dość oczywistym, ale i tak warto spojrzeć:

Studio Crytek najbardziej znane jest ze swojej serii Crysis, która bez wątpienia stanowi największy tytuł w dorobku firmy. Jest to gra z gatunku first-person shooter (FPS), skupiająca się na grupie żołnierzy wyposażonych w specjalne nanokombinezony umożliwiające im wykorzystanie większej siły w walce, dające umiejętność maskowania się w otoczeniu oraz zwiększoną szybkość poruszania się. Protagoniści serii muszą stawić czoła wrogiej armii północnokoreańskiej, ciężko uzbrojonym najemnikom oraz silnie zaawansowanej technologicznie obcej rasie Ceph. Akcja pierwszej części rozpoczyna się w czasach współczesnych, a następnie odbiega w niedaleką przyszłość. W alternatywnej rzeczywistości świat stoi na krawędzi wojennej zawieruchy, w której to ludzkość musi się zjednoczyć, by stawić czoła zagrożeniu ze strony pradawnej rasy obcych.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo