Czerwcowa oferta PlayStation Plus – Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter V: Ultimate Showdown i Operation: Tango!

 Prezentujemy czerwcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Po raz pierwszy w historii comiesięczne tytuły są wydane dzięki usłudze PS Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają trzy tytuły: Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter V i Operation: Tango, czyli walki myśliwców z popularnej sagi, kolejna odsłona wirtualnej gry walki od korporacji SEGA, a także szpiegowska przygoda. Oferta będzie aktywna na Dzień Dziecka, czyli od 01.06.2021, od godz. 11:00.

Star Wars: Squadrons – dostępne na PS4 i PS5

Niesamowita przygoda za sterami myśliwców zarówno z Nowej Republiki, jak i floty imperialnej – takich jak X-wing czy TIE. Każdy z użytkowników będzie miał niepowtarzalną okazję wcielić się w role pilotów, dzięki emocjonującej historii dla jednego gracza osadzonej w świecie STAR WARS™. Nowa Republika walczy o wolność, a Imperium domaga się porządku. Czas dołączyć do galaktycznej elity!

PREMIERA PS PLUS: Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown – dostępne na PS4 i PS5

Remaster popularnej gry walki, która swoją premierę miała w 2007 roku. Tytuł przypadnie do gustu szczególnie fanom serii, ale także osobom, które lubią bijatyki. Na wszystkich aktywnych subskrybentów czekają wyjątkowe kompilacje kopnięć i uderzeń. To co wyróżnia

PREMIERA PS PLUS: Operation: Tango – dostępne na PS5

Operation: Tango to szpiegowska przygoda współpracy, w której razem ze znajomym musicie wykonywać niebezpieczne misje w technologicznym świecie niedalekiej przyszłości. Jako wyjątkowa dwuosobowa drużyna, wraz z osobą towarzyszącą wcielacie się w AGENTA i HAKERA, współpracujących, aby infiltrować, namierzać i likwidować siły zagrażające światu. Pracujcie z dwóch różnych punktów widzenia – łączy Was jedynie głos. Współpraca jest konieczna, a kluczem do sukcesu jest komunikacja.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?