Dołącz do gry, czyli lato na ekranie komputera

Historycznie patrząc środek roku zazwyczaj nie obfituje w większe premiery gier. Większość tytułów wysoko budżetowych(AAA) najczęściej debiutuje pod koniec roku. Nie oznacza to jednak, że w letnie miesiące nie znajdzie się nic, co by mogło Was przyciągnąć na dłużej do ekranu komputera! Szczególnie, że ceny podzespołów w końcu zbliżyły się do rozsądnego poziomu.

Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze tytuły, które będą miały swoją premierę w najbliższym czasie oraz mini-poradnik dla zainteresowanych wymianą karty graficznej wszak jest to najważniejszy element komputera patrząc przez pryzmat grania.

Wybrane premiery gier na najbliższe miesiące:

The Quarry(premiera 10 czerwca, gatunek: horror/survival)

Uncharted: Legacy of Thieves Collection (premiera 20 czerwca, gatunek: przygodowa/akcji)

Black Faith: Forsaken(premiera w czerwcu, gatunek: akcji/survival)

https://www.youtube.com/watch?v=14UJzR_oA6E

 

Thymesia  (premiera 9 sierpnia, gatunek: RPG/akcji)

 

Karta graficzna potrzebna od zaraz!

Nie jest tajemnicą, że najważniejszym elementem komputera mając na uwadze gry jest karta graficzna. Przez dłuższy czas popyt na GPU wielokrotnie przewyższał podaż, a do tego nałożyła się jeszcze problem z dostępnością komponentów spowodowany pandemią. Wszystko to ostatecznie przełożyło się na wielokrotnie wyższe ceny kart graficznych oraz do pewnego stopnia również i innych podzespołów komputerowych. Wszystko jednak powoli wraca do normy i obecnie ceny są już dość blisko tych ustalonych pierwotnie przez producentów.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?