Dwadzieścia jeden gier oraz DLC dla Hunt: Showdown, Conan Exiles i Iron Harvest dołącza do usługi GeForce NOW

Firma NVIDIA poinformowała, że biblioteka GeForce NOW powiększa się w tym tygodniu o 21 tytułów oraz trzy aktualizacje do już obsługiwanych gier. Znajdziemy wśród nich między innymi 5 gier, które pojawiły się na cyfrowych platformach w tym tygodniu: Biomutant, Maneater, King of Seas, Imagine Earth oraz Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground.

Dzięki GeForce NOW nie musisz pobierać DLC 

Usługa GeForce NOW gwarantuje, że Twoje ulubione gry są automatycznie aktualizowane. Ty sam nie musisz pobierać żadnych aktualizacji lub łatek. Wystarczy, że się zalogujesz i naciśniesz przycisk GRAJ, aby cieszyć się optymalną rozgrywką prosto z chmury.

W tym tygodniu dodatki otrzymują trzy świetne gry, które dostępne są za pośrednictwem GeForce NOW:

  • Hunt: Showdown – aktualizacja The Committed zadebiutowała w tym tygodniu na platformie Steam i zawiera nowe postacie oraz bronie.
  • Isle of Siptah to duże rozszerzenie do Conan Exiles, sandboksowej gry akcji z elementami survivalowymi. Wcześniej dostępne w ramach wczesnego dostępu, dzisiaj oficjalnie debiutuje na platformie Steam. Zawiera nową wyspę, stworzenia, budynki oraz mnóstwo nowych funkcji.
  • Zapowiedziane w zeszłym miesiącu rozszerzenie Operation Eagle do gry Iron Harvest od dzisiaj jest dostępne na platformie Steam oraz w GeForce NOW. Wprowadza m.in. do osadzonej w alternatywnej rzeczywistości 1920 roku, wykreowanej przez Jakuba Różalskiego, czwartą frakcję Usonię, która dołącza do Polanii, Rusvietu oraz Imperium Saksonii.

Gry dostępne w GeForce NOW od tego tygodnia:

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?