EA Sports FC 24 – nowe informacje na temat produkcji

Wczoraj zaprezentowano nowe materiały na temat nadchodzącej wielkimi krokami gry o świecie piłki nożnej. Co nowego wiemy o EA Sports FC 24?

Fani kultowej serii gier FIFA na pewno nie mogą doczekać się nadchodzącej produkcji, która będzie już widniała pod nieco inną nazwą. Nie zmienia to faktu, iż wszyscy liczą na powiew świeżości, bowiem od wielu lat na rynku gier piłkarskich nie ma znaczących zmian jeśli chodzi o rozgrywkę. EA Sports FC 24 ma dostarczyć nowe doświadczenia jeśli chodzi o grę piłkarską. Oczekiwania są spore, jednak czy nowa produkcja wydawnictwa EA Sports je sprosta?

Wczoraj na mediach społecznościowych otrzymaliśmy nowe materiały na temat gry. Mowa tutaj zarówno o oficjalnym zwiastunie, jak też okładce wersji Ultimate. W nieco krótkim filmiku możemy zobaczyć co nie co na temat nadchodzącej produkcji, jak i twarze kluczowych zawodników, którzy to będą znajdować się na wspomnianej okładce.


Zdjęcie piłkarzy i piłkarek, do którego ustawili się pod koniec zwiastuna wybrano jako okładkę wersji Ultimate gry. Wygląda ona niczym z serii gier Sims, jednak na pewno wyróżnia się na tle poprzednich edycji gier piłkarskich.Już jutro ma zostać zaprezentowany gameplay z gry, a także okładka wersji standardowej. Czekacie na EA Sports FC 24?


Zobacz również: Panasonic Multishape – test niesamowicie praktycznego trymera

Źródło: Twitter @EASPORTSFC / Ilustracja wprowadzenia: @FC24News

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?