F1: Ryan Reynolds kupuje udziały w Alpine!

Gwiazda Hollywood jest częścią grupy inwestorów, która obejmuje 24% udziałów w zespole F1 Alpine

Grupa inwestorów, utworzona z Otro Capital, RedBird Capital Partners i Maximum Effort Investments, nabyła 24% udziałów w zespole F1. Grupa ta współpracowała m.in. z drużyną NFL Dallas Cowboys, amerykańską National Football League (NFL), francuskim klubem piłkarskim Toulouse FC i angielską drużyną piłkarską Wrexham AFC.

„To stowarzyszenie jest ważnym krokiem w kierunku poprawy naszych wyników na wszystkich poziomach. Po pierwsze, Otro Capital, RedBird Capital Partners i Maximum Effort Investments, jako międzynarodowi gracze z dużymi osiągnięciami w branży sportowej, wniosą swoją uznaną wiedzę specjalistyczną, aby ulepszyć naszą strategię medialną i marketingową, niezbędną do wspierania naszych wyników sportowych w perspektywie długoterminowej. Po drugie, wygenerowane dodatkowe przychody zostaną z kolei ponownie zainwestowane w zespół, aby jeszcze bardziej przyspieszyć nasz plan Mountain Climber, mający na celu dogonienie najlepszych zespołów pod względem najnowocześniejszych obiektów i sprzętu”-  powiedział dyrektor generalny Alpine, Laurent Rossi.

Czy ruch ten pomoże Alpine osiągnąć większe sukcesy? W tym roku, dużym zaskoczeniem, a wielkim osiągnięciem w zespole było Grand Prix Monaco, w którym to Esteban Ocon uplasował się na podium. Już w tym tygodniu będzie kolejna okazja na powtórzenie tego wyniku, bowiem obędzie się Grand Prix Austrii, podczas którego kierowcy francuskiego zespołu na pewno powalczą o solidną dawkę punktów.


Zobacz również: Valorant: Nowa postać zaprezentowana! Duże zmiany w rozgrywce

Źródło: www.formula1.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?