GeForce NOW – wydarzenie dla fanów Apex Legends, bonus z okazji targów E3, a także 13 nowych gier w usłudze

W tym tygodniu zapowiedzi związane z „czwartkami z GFN” rozpoczynają się od informacji na temat wydarzenia Legends of GeForce NOW, podczas którego gracze będą mogli zaprezentować swoje najlepsze momenty z gry Apex Legends: Legacy, zarejestrowane dzięki funkcji NVIDIA Highlights, i wygrać świetne nagrody.

Ponadto, w związku ze zbliżającymi się targami E3, nowi abonenci GeForce NOW otrzymają specjalny (darmowy) bonus. Nie zabrakło również nowych gier dołączających w tym tygodniu do usługi (między innymi Chivalry 2 od Tripwire oraz Amid Evil ze wsparciem ray tracingu), a także promocji dla nabywców urządzeń NVIDIA SHIELD TV.

Legendarne wydarzenie dla legendarnych graczy

Wiele osób spotkało się w różnych sytuacjach życiowych z wyrażeniem „pics or it didn’t happen”. Dzięki NVIDIA Highlights nie jest to żadnym problemem w przypadku gier. Funkcja znana graczom komputerowym dostępna jest również w chmurze i automatycznie rejestruje najważniejsze momenty rozgrywki, kluczowe pojedynki czy zwycięskie zagrania w grach takich jak Apex Legends.

Osoby, które chętnie dzielą się z innymi swoimi najlepszymi fragmentami gier będą mogły zdobyć świetne nagrody w ramach wydarzenia Legends of GeForce NOW. Gracze, którzy zamieszczą na stronie GFNLegends.com swój najlepszy moment z gry Apex Legends: Legacy będą miały szansę na wygranie m.in. urządzeń NVIDIA SHIELD TV Pro, kontrolerów Razer Kishi, klawiatur i myszy Logitech oraz Razer, chromebooków Google Pixelbook Go, tabletów Apple iPad Air czy laptopów Macbook Pro M1. Zabawa rusza dzisiaj i potrwa do 24 czerwca.

Trzy darmowe dni z GeForce NOW z okazji targów E3

Z okazji rozpoczynających się w tym tygodniu targów E3 NVIDIA przygotowała ofertę promocyjną dla nowych członków GeForce NOW. Gracze, którzy zarejestrują się w usłudze pomiędzy 10 a 15 czerwca w celu uzyskania darmowego członkostwa GeForce NOW, otrzymają darmowe trzy dni dostępu do subskrypcji Priority. Priority pozwala abonentom uzyskać priorytetowy dostęp do serwerów z grami, korzystać z wydłużonych sesji oraz cieszyć się grafiką wspieraną przez ray tracing oraz technikę DLSS w obsługiwanych grach RTX.

Rycerstwo żyje i ma się dobrze

Jak zwykle GFN Thursday oznacza więcej gier dołączających do usługi GeForce NOW. W tym tygodniu znajdziemy wśród nich między innymi grę Chivalry 2 firmy Tripwire, a także Amid Evil ze wsparciem dla ray tracingu (zwiastun RTX):

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?