Ghostwire: Tokyo Prelude już dostępne za darmo na PS4 i PS5

Ghostwire: Tokyo Prelude to powieść wizualna (visual novel), która ma wprowadzić graczy w historię nadchodzącej gry Ghostwire: Tokyo. Produkcja od japońskiego studia Tango Gameworks ukaże się 25 marca tego roku na PS5 i PC, a już od dziś na konsolach Sony można zapoznać się ze wspomnianym darmowym prequelem. Wszyscy gracze korzystający ze Steam i Epic Games Store będą mogli pozyskać Preludium za darmo od 8 marca.

Wejdź głębiej w świat Ghostwire dzięki Ghostwire: Tokyo – Preludium. W tej pasjonującej przygodowej powieści wizualnej dołączasz do tajemniczego KK i jego grupy detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć, ale w toku pracy natrafiają na coś dużo poważniejszego. Gracze mogą wybierać rozmaite interakcje pomiędzy współpracownikami KK, aby poznać ich historię w tym unikalnym prequelu Ghostwire.

Zobacz również: Valorant : Patch 4.04 przyniesie oczekiwane zmiany mapy Icebox!

Światowa premiera Ghostwire: Tokyo na PS5 oraz PC odbędzie się 25 marca 2022 roku. Gracze, którzy zamówią Ghostwire: Tokyo w wersji cyfrowej Deluxe Edition przed premierą w sklepie PlayStation Store, uzyskają wczesny dostęp do gry 22 marca 2022 r. Otrzymają również dostęp do pakietu strojów „Streetwear”, stroju Shinobiego oraz broni Kunai.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?