Google zaprezentował nowe telefony i smartwatche!

Kilka dni temu odbyło się coroczne wydarzenie poświęcone produktom elektronicznym marki Google. Co ciekawego mogliśmy tym razem zobaczyć na spotkaniu „Made by Google”?

Na specjalną uwagę zasługują dwa rodzaje urządzeń, które skradły serca fanów podczas wydarzenia. Pierwszym z nich są smartfony Pixel 8 i Pixel 8 Pro, które wyróżniać mają przede wszystkim rozbudowe funkcje sztucznej inteligencji. Producent zapewnia, że dzięki temu użytkowanie telefonu jest jeszcze bardziej praktyczne. Dla przykładu AI może pomóc w prosty sposób streścić czytany tekst bądź stronę. Oprócz tego w przypadku obu modeli postanowiono ulepszyć aparaty, które mają robić znakomite zdjęcia. Pełną prezentację znajdziecie poniżej:


Drugim urządzeniem natomiast jest smartwatch Pixel Watch 2, który może namieszać na rynku zegarków elektronicznych. Smartwatch oferuje nowe funkcje związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem, a także usprawniony pomiar tętna. Tak jak w przypadku Pixel 8, poniżej znajdziecie wszystkie ciekawe informacje na temat zegarka:


Czy któryś z produktów wpadnie w Wasze posiadanie? Jeśli planujecie zakupić jedno lub oba urządzenia, to właśnie ruszyła ich przedsprzedaż.

Zobacz również: EA Sports FC 24 – recenzja gry. Początek nowej ery?


Źródło i ilustracja wprowadzenia: google.com

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?