Gotham Knights – pierwszy gameplay oraz zawartość kolekcjonerki

Twórcy z Warner Bros. Games i DC ujawnili pierwszy oficjalny materiał z rozgrywki z udziałem Nightwinga i Red Hooda w Gotham Knights, nadchodzącej trzecioosobowej grze akcji RPG z otwartym światem, która jest tworzona przez Warner Bros. Games Montréal. Nadciąga też naprawdę warta uwagi edycja kolekcjonerska.

W nowym materiale wideo z gry Gotham Knights, w którym narratorem jest reżyser gry Geoff Ellenor, możemy bliżej przyjrzeć się dwóm grywalnym postaciom walczącym z przestępcami w Gotham City i badającym ślady w sprawie tajemniczego Dworu Sów. Zaprezentowano w nim charakterystyczny styl walki oraz sposoby poruszania się postaci w otwartym świecie, od unikalnego akrobatycznego stylu walki i szybowania w powietrzu Nightwinga po umiejętność jednoczesnego posługiwania się bronią palną obiema rękami i potężne skoki Red Hooda.

Zobacz również: Witamy w piekle – recenzja nexgenowego This War of Mine: Final Cut

Już wkrótce Gotham Knights w pudełkowej wersji będzie dostępne w zamówieniach przedpremierowych w polskich sklepach. Edycja Gotham Knights Deluxe będzie zawierać m.in. podstawową grę, zawartość do pobrania (DLC) Visionary Pack ze specjalnym sprzętem, elementy ozdobne oraz inspirowane serialem animowanym Batman przyszłości skórki postaci.

Edycja Kolekcjonerska Gotham Knights będzie zawierać edycję Deluxe, kolekcjonerską przywieszkę z rozszerzoną rzeczywistością, 16-stronicową książeczkę, ekskluzywną mapę Gotham City, makietę z czterema figurkami postaci i nie tylko. Osoby, które dokonają zamówienia przedpremierowego, otrzymają po premierze gry skórkę „233 Kustom Batcycle Skin”, nawiązującą do pierwszego pojawienia się tego pojazdu w wydaniu nr 233 „Detective Comics” od DC.

Gotham Knights

Zobacz również: FIFA 23 będzie ostatnią odsłoną serii od EA! Koniec współpracy z federacją piłkarską

Ogólnoświatowa premiera gry Gotham Knights będzie miała miejsce 25 października 2022 r. Z uwagi na chęć zapewnienia użytkownikom jak najwyższej jakości rozgrywki gra zostanie wydana na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, ale nie będzie dostępna na PlayStation 4 i Xbox One!

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?