Gromy i błyskawice – jak w pełni podkreślić swoją indywidualność podczas rozgrywki

Palit Thunder Master to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które daje użytkownikowi możliwość monitorowania i modyfikowania parametrów pracy karty graficznej GeForce RTX.Tym razem przedstawiamy nową funkcję, która może być wartościowa dla wielu graczy lubujących się w efektach świetlnych  –  opcję wyboru odpowiedniego efektu podświetlenia karty z 10 możliwych trybów.

Jeśli użytkownik pragnie w pełni customizować swoją rozgrywkę i podkreślić swoją indywidualność, może z pełną swobodą skorzystać z możliwości tej darmowej i bardzo intuicyjnej w obsłudze aplikacji. Kontrolować można niemal każdy parametr swojej karty graficznej – od ustawień panelu, temperatury, stanu podkręcania, przez prędkości wentylatorów po oświetlenie, szczególnie atrakcyjne w przypadku wersji kart „Lśniący Anioł” (The Dazzling Angel), które zyskało aż 10 nowych trybów.

Kluczowe cechy nowej wersji ThunderMaster:

  1. Przyjazny interfejs: mniej wyskakujących okienek. Niemal wszystkim można zarządzać na jednej zakładce.
  2. Spersonalizowane ustawienia: Możesz zapisać do 6 profili. Każdy możesz oznaczyć innym obrazkiem i tak skonfigurować, aby pokazywał inne informacje.

3.Konfigurowalny panel informacyjny, możliwość zmiany rozmiaru ekranu i ikony profilowej

4. Wybierz swój własny obrazek i dane jakie chcesz wyświetlać w głównym panelu klikając na kwadratach. Jest 15 dostępnych typów danych. Możesz wybrać 8 z nich.

5. Dostępnych jest pięć rozmiarów ekranu. Wybierz rozmiar pasujący do Twojego monitora i ciesz się najlepszymi wrażeniami.

6. Możesz nawet umieścić swoje własne zdjęcie na panelu.

7. Możesz w pełni kontrolować swoją kartę w trakcie podkręcania – jednak podatność na podkręcanie jest inna dla każdego egzemplarza GPU. Sugerujemy modyfikowanie wartości małymi krokami.

8. Aplikacja umożliwia też ustalenie schematu pracy wentylatorów: automatyczna, stała oraz własna.

9. Wybierz odpowiadający Ci najbardziej tryb podświetlenia, by podkreślić swój indywidualny styl. Zapisz informacje dotyczące sterowania diodami RGB na karcie. Wybierz efekt, który chcesz wyświetlić i kliknij „Ustawienia domyślne”, aby był widoczny przy każdym uruchomieniu komputera.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać ze strony: https://eu.palit.com/palit/thundermaster.php?lang=pl

A oto kilka filmów opisujących funkcje Palit ThunderMaster:

Opis aplikacji i zmian w stosunku do poprzedniej wersji:

Personalizacja ustawień panelu:

10 trybów podświetlenia:

Redaktor

Fan muzyki, Marvela i marki Apple. Piszę również na MoviesRoom.pl. Zbieram komiksy i płyty winylowe.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?