Hama proponuje etui na karty płatnicze do iPhone’a MagCase. Lekkość i klasa w jednym

Ten pokrowiec pasuje do iPhone’ów od 12 do 15, a jego silny magnes sprawia, że mocno i bezpiecznie przywiera do tyłu smartfona. Do dwóch kieszonek wystarczy wsunąć kartę bankomatową, dokumenty lub gotówkę. Etui jest kompatybilne ze wszystkimi oryginalnymi produktami Apple MagSafe i Hama MagLine.

Marka Hama wprowadziła na rynek etui na karty płatnicze MagCase do iPhone’ów serii  12/13/14/15. To eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie łączy w sobie nowoczesny design z praktycznymi funkcjami, odpowiadając na potrzeby współczesnych użytkowników smartfonów. Po prostu mocno ogranicza potrzebę noszenia wszędzie ze sobą wypchanego po brzegi tradycyjnego portfela.

Nowość od niemieckiego producenta przybiera formę czarnego kwadratowego pokrowca ze skóry PVC o wymiarach: szerokość 1,2 cm, wysokość 19,5 cm, głębokość 9 cm, przy 32 g wagi. Magnetycznie przyczepia się go do tyłu telefonu, a do dwóch kieszonek można wsunąć karty kredytowe, ale też dowód osobisty i innego rodzaju dokumenty oraz banknoty. Zmieścimy tu maksymalnie cztery karty i gotówkę. W ten sposób nie musimy ich trzymać w portfelu ani umieszczać np. w kieszeni spodni lub koszuli, lecz możemy mieć je na stałe w zasięgu ręki przy telefonie. Minimalistyczny i elegancki wygląd etui harmonijnie komponuje się z estetyką urządzeń Apple.

Na pewno spory wyróżnikiem jest technologia MagSafe. Dzięki zintegrowanemu pierścieniowi magnetycznemu, etui Hama współpracuje z nią, umożliwiając łatwe przyczepianie do „plecków” smartfona i kompatybilność z innymi akcesoriami MagSafe. Pokrowiec wykonany został z wysokiej jakości materiału imitującego skórę, z miękką wewnętrzną wyściółką. Dlatego chroni karty przed uszkodzeniami i zadrapaniami, zabezpiecza także tył i boki iPhone’a przed zarysowaniami oraz uderzeniami. Materiał etui zapobiega demagnetyzacji kart, co jest kluczowe dla zachowania ich funkcjonalności.

Katalogowa cena etui Hama MagCase na karty płatnicze do iPhone’a 12-15 wynosi 89,90 zł.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?