HyperX zapowiada nowy mikrofon HyperX ProCast – pierwszy w portfolio mikrofon ze złączem XLR i pozłacanym kondensatorem

HyperX, zespół ds. urządzeń peryferyjnych dla graczy w firmie HP Inc. oraz lider marki w dziedzinie gamingu i e-sportu, ogłosił dziś premierę mikrofonu HyperX ProCast Large Diaphragm Condenser Microphone. HyperX ProCast to profesjonalnej klasy mikrofon pojemnościowy wyposażony w złącze XLR1, wejście o kardioidalnym wzorze polaryzacji oraz pozłacaną kapsułę pojemnościową o dużej membranie, zapewniającą najwyższej jakości dźwięk. Zaprojektowany z myślą o streamerach, influencerach i twórcach treści, poszukujących profesjonalnej jakości w mikrofonie ze złączem XLR, HyperX ProCast oferuje nagrania wysokiej jakości audio2 o żywym brzmieniu.

„HyperX wciąż podnosi poziom swoich najwyższej jakości urządzeń peryferyjnych, aby nieustannie odpowiadać na potrzeby dzisiejszych graczy, influencerów, twórców treści i nie tylko” – powiedziała Bianca Walter, Business Manager, HyperX EMEA. „Jako pierwszy nasz mikrofon ze złączem XLR, mikrofon HyperX ProCast jest idealny zarówno dla profesjonalistów, zajmujących się pracą z dźwiękiem, jak również dla twórców treści i streamerów. Dzięki złączu XLR i wysokiej jakości, dużemu pozłacanemu kondensatorowi, inżynierowie HyperX mogli skupić się na zapewnieniu doskonałych parametrów audio i wszechstronności użytkowania w każdym studio, zarówno tym profesjonalnym, jak i domowym”.

Mikrofon ProCast rejestruje najdrobniejsze szczegóły nagrania dzięki pozłacanej kapsule pojemnościowej o dużej membranie i wykorzystuje popularny kardioidalny wzór polaryzacji, aby utrzymać skupienie na źródle dźwięku. Przełączany -10dB PAD pozwala mikrofonowi na obsługę głośnych źródeł dźwięku, a 80Hz przełącznik filtra górnoprzepustowego pomaga zredukować niepożądane niskie częstotliwości.

Zaprojektowany z myślą o rejestrowaniu wysokiej jakości dźwięku i treści pozbawionych szumów, ProCast jest wyposażony we wbudowane mocowanie antywibracyjne, redukujące szumy oraz odłączany metalowy filtr pop HyperX Shield, który pomaga zredukować dodatkowe niepożądane dźwięki, zapewniając wyraźniejsze rejestrowanie audio. Adapter mocowania pasuje do gwintów o rozmiarach 3/8 cala i 5/8 cala i jest zgodny z większością statywów i wysięgników.

Firma HyperX będzie obecna na targach TwitchCon San Diego w dniach 7-9 października na stoisku nr 1913, prezentując najnowsze urządzenia peryferyjne HyperX, w tym nowy mikrofon o klasie profesjonalnej – ProCast .

Dostępność

Mikrofon pojemnościowy HyperX ProCast z dużą membraną będzie dostępny w Europie w cenie

1399 PLN za pośrednictwem sieci sprzedawców detalicznych i internetowych firmy HyperX.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?