Kolejne gry multiplayer w usłudze GeForce NOW – w tym tygodniu do usługi dołączają m.in. Sword of Legends Online, Call to Arms

W tym tygodniu przyjrzyjmy się bliżej jednemu z wielu sposobów, w jakie GeForce NOW ożywia ducha gier PC, wyróżniając setki gier wieloosobowych dostępnych w usłudze.

A ponieważ jesteśmy w okresie wakacji, podczas których wszyscy grają, ale istotne premiery są rzadkością, to idealny moment, by stworzyć listę „Najlepszych gier multiplayer w GeForce NOW”. Oto kilka z najpopularniejszych tytułów (w kolejności alfabetycznej):

 1. Among Us
 2. Apex Legends (darmowa)
 3. Counter-Strike: Global Offensive (darmowa)
 4. Destiny 2 (darmowa)
 5. Dota 2 (darmowa)
 6. League of Legends (darmowa)
 7. Team Fortress 2
 8. Valheim
 9. World of Tanks (darmowa)

Inne popularne gry to FortniteRustTerrariaWar ThunderHunt: Showdown czy Phasmophobia. Łącznie ponad 400 dostępnych w GeForce NOW tytułów oferuje tryb multiplayer, a kolejne powiększają bibliotekę w każdy czwartek, zatem każdy gracz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

W tym tygodniu do GeForce NOW dołączają trzy kolejne gry skupiające się na rozgrywce wieloosobowej:

 • Sword of Legends Online — debiutująca w tym tygodniu gra MMORPG akcji osadzona w fantastycznym świecie z imponującą grafiką, wyrafinowanym systemem walki i unikatową fabułą, bazującą na chińskiej mitologii.
 • Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront — wierna historycznie strategia czasu rzeczywistego pozwala graczowi kontrolować zarówno pojedynczego strzelca, jak i całe dywizje pancerne w największych bitwach II wojny światowej.
 • Crowfall — nowa gra MMORPG z elementami strategicznymi od studia ArtCraft.

Pełna lista tytułów dostępnych w GeForce NOW od tego tygodnia:

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?