Kolejny etap w działalności usługi GeForce NOW – nowy model subskrypcji

GeForce NOW wkracza w drugi rok działalności i szybko zbliża się do 10 milionów aktywnych użytkowników.

Usługa wyszła z fazy beta w lutym ubiegłego roku i zaoferowała abonament Founders – promocyjny, ograniczony czasowo dostęp. Dzisiaj członkostwo Founders zostaje zamknięte, a nowi użytkownicy mogą skorzystać z nowej oferty premium, subskrypcji GeForce NOW Priority.

Aby podziękować wszystkim obecnym abonentom Founders (niektórzy z nich korzystają z GeForce NOW od wczesnych etapów wersji beta w 2017 r.), firma NVIDIA gwarantuje utrzymanie dla nich promocyjnych stawek w wysokości 25 zł miesięcznie (lub 125 zł za pół roku) na zawsze.

Nowa oferta premium, GeForce NOW Priority, zapewnia te same korzyści, co abonament Founders. Obejmują one priorytetowy dostęp do serwerów, wydłużony czas trwania sesji oraz ray tracing w obsługiwanych grach. Miesięczny abonament wynosi 49 zł, a nowa opcja rocznego członkostwa została wyceniona na 490 zł.

Oczywiście zachowano również całkowicie darmowy dostęp do usługi.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2021/03/18/geforce-now-priority/. Zawiera on również wiadomości na temat nowości w usłudze w tym m.in.:

  • Ulepszona jakość usług.
  • Zwiększenie pojemności serwerów, w tym dwa nowe centra danych.
  • Nadchodzące ulepszenia, które pozwolą użytkownikom na szybsze rozpoczęcie gry, w tym łączenie kont dla kluczowych gier i wstępne ładowanie.
  • Nowe tytuły dodane do usługi w tym tygodniu oraz nowe narzędzie, które pomoże przyspieszyć rozpoczęcie gry.

Kolejne ważne zapowiedzi już wkrótce!

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?