Konkurs: Wygraj projektor Epson EH-TW5700

Wraz z firmą Epson zapraszamy do wyjątkowego konkursu.

DO WYGRANIA:

Projektor Epson EH-TW5700


Co należy zrobić, aby wygrać?

  • Odwiedź profil @moviesroom.pl na Instagramie
  • Zapoznaj się z zasadami pod poniższym postem i odpowiedz na zadane w nim pytanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MoviesRoom.pl (@moviesroom.pl)

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Wyniki podane zostaną 22.03 pod powyższym postem na Instagramie po godzinie 14:00.


Epson EH-TW5700 idealny projektor do filmów i gier!

Poczuj magię wielkiego ekranu, jaką zapewnia projektor do kina domowego EPSON EH-TW5700. Pozwala on wyświetlać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, a także jest wyposażony w funkcje obsługi gier i wbudowaną funkcję Android TV. Epson EH-TW5700 przystosowany został do pracy na biurku lub stoliku, ale również dobrze sprawdza się po podwieszeniu go przy suficie.

Magia wielkiego ekranu
Ten projektor do kina domowego Full HD 1080p pozwala poczuć magię wielkiego ekranu, umożliwiając wyświetlanie obrazów o rozmiarze do 300 cali. Jest on w stanie wyświetlać większość nastrojowych scen z wyraźnie widocznymi cieniami i głębokimi czerniami, jednocześnie zapewniając wyrazistość, ostrość oraz płynność podczas scen przepełnionych akcją dzięki funkcjom: optymalizacji szczegółów oraz interpolacji klatek. Zanurz się całkowicie i graj w gry jak należy, wykorzystując zwiększony współczynnik gamma dla ciemnych kolorów. Zwiększ poziom jasności, aby uchwycić każdy szczegół, i ustaw proporcje obrazu 21:9, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas gier.

Jasne i piękne obrazy
Usiądź, zrelaksuj się i zachwyć się pięknem wyświetlanych materiałów. Projektor EPSON EH-TW5700 posiadają wiele zaawansowanych technologicznie funkcji, które działają w tle, zapewniając niesamowite obrazy. Technologia 3LCD, opracowana przez firmę Epson, zapewnia generowanie wyjątkowo jasnych, a zarazem kolorowych obrazów dzięki jednakowemu natężeniu światła białego i kolorowego.

Większe możliwości
Zamień swój dom w centrum akcji i stwórz naprawdę niezapomniane wrażenia, oddając całą rozrywkę domową w ręce projektora firmy Epson. Dzięki usłudze Android TV możesz bezproblemowo odtwarzać materiały rozrywkowe oraz korzystać z serwisów streamingowych, mówić do Asystenta Google i udostępniać treści ze swojego telefonu na projektorze.

Mocny głośnik
Ciesz się dynamicznym dźwiękiem, jaki zapewnia wbudowany głośnik o mocy 10 W lub po prostu podłącz soundbar, głośnik Bluetooth albo słuchawki, wykorzystując funkcję Bluetooth AptX.

Elastyczne ustawianie
Powiększenie na poziomie 1,2 x oraz funkcja korekcji poziomych zniekształceń trapezowych wraz z możliwością przesuwania obiektywu zapewniają wiele możliwości ustawienia projektora nawet w ograniczonej przestrzeni.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?