Landfall idzie na całość – aż cztery dobre wiadomości dla fanów gier studia!

W tym premiera całkiem nowego tytułu. A wszystko to zgodnie z primaaprilisową tradycją!

Deweloperzy ze studia Landfall podczas swojego specjalnego pokazu z okazji Landfall Day ogłosili, że dzisiaj w ręce graczy trafi nie jedną, nie dwie, ale aż CZTERY gry: Rounds – zupełnie nowa produkcja, Totally Accurate Battle Simulator wraz z aktualizacją do wersji 1.0, w której pojawi się tryb multiplayer na Steam i Epic Games Store, gruntownie odświeżony Totally Accurate Battlegrounds od teraz w formie free-to-play oraz Stick Fight: The Game debiutujący na platformie Nintendo Switch. To wszystko dzieje się naprawdę, już dziś!
 Zawsze przygotowujemy jakiś żart primaaprilisowy na 1 kwietnia, ale w tym roku pomyśleliśmy, że zrobimy go sobie sami wydając cztery gry w jeden dzień – komentuje Petter Henriksson, COO w Landfall.
Po pierwsze, Totally Accurate Battle Simulator opuścił Wczesny Dostęp i otrzymał aktualizację do pełnej wersji 1.0 na Steam i Epic Games Store. Wersja 1.0 TABS wprowadza tryb wieloosobowy i dwie nowe frakcje. Grę można nabyć za 53,99 złotych. W późniejszym terminie tytuł zostanie także wydany na platformy Xbox.

Landfall prezentuje również Rounds, zupełnie nową strzelankę typu roguelike 1v1, w której każda runda jest coraz bardziej intensywna! Łącz powerupy w najdziwniejsze możliwe kombinacje i stań do walki ze znajomymi – lokalnie, online lub poprzez Twitch matchmaking. Gra Rounds będzie dostępna na Steam.
Totally Accurate Battlegrounds jest od teraz free-to-play! Aby to uczcić, system sieciowy i UI zostały gruntownie odświeżone. W grze pojawiła się również nowa mapa wypełniona świeżymi broniami, dodatkami i rzeczami, które robią bum. TABG zostało pierwotnie stworzone przez Landfall jako żart primaaprilisowy. Ten żart właśnie stał się duży. Naprawdę duży.
Czwarta nowość to gra Stick Fight: The Game, która ukazała się na Nintendo Switch w cenie 24 złotych. Landfall wydało ten tytuł na innych platformach w 2017 roku. To oparta na fizyce kanapowo-online’owa gra walki, w której gracze wcielają się w ikoniczne ludziki z prostych kresek znane ze złotej ery Internetu. Szwedzkie studio może się pochwalić liczbą 4,7 milionów sprzedanych cyfrowych kopii. Po długim czasie oczekiwania gra w końcu trafiła na Switcha!

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?