Stwórz nastrój i podnieś poziom gry. Linia Razer Gamer Room już dostępna

Firma Razer zaprezentowała linię Razer Gamer Room, która obejmuje innowacyjną serię produktów oświetleniowych zaprojektowanych, aby rozszerzyć doznania płynące z Razer Chroma™ RGB poza granice komputerów. W jej skład wchodzą: lampa (Razer Aether Lamp Pro oraz Aether Lamp), żarówka (Aether Light Bulb), pasek ledowy (Aether Light Strip oraz Aether Light Strip Extender) oraz lampka do monitora (Aether Monitor Light Bar). 

Każdy z produktów jest certyfikowany przez Matter, ponadto wykorzystuje standard open-source opracowany przez Connectivity Standards Alliance. Dzięki czemu może integrować się z ekosystemami inteligentnego domu, takimi jak Google Home i Amazon Alexa.
Nowe, innowacyjne oświetlenie zostało opracowane tak, aby zaoferować graczom, streamerom i twórcom różnorodne opcje oświetlenia, które wzbogacą gamingowe setupy, transmisje na żywo i przestrzenie do tworzenia treści dzięki dynamicznym efektom RGB. Co więcej, cała linia Razer Gamer Room jest w pełni kompatybilna z innymi urządzeniami peryferyjnymi z technologią Chroma za pośrednictwem aplikacji Razer Synapse, umożliwiając użytkownikom synchronizację efektów świetlnych w całej konfiguracji gamingowej.
Razer Aether Lamp Pro i Aether Lamp zapewniają wielostrefowe i funkcjonalne oświetlenie, gwarantując wciągającą rozgrywkę i możliwość tworzenia treści. Z kolei Razer Aether Light Bulb i Aether Light Strip (oraz Extender) oferują wyjątkowy design i wszechstronność w każdym środowisku gamingowym. Razer Aether Monitor Light Bar został natomiast stworzony z myślą o tych, którzy lubią grać lub pracować w nocy, oferując podwójne oświetlenie z diodami LED skierowanymi zarówno do przodu, jak i do tyłu, co pozwala wzbogacić wygląd pulpitu.


Linia Gamer Room firmy Razer została zaprojektowana z myślą o dynamicznych potrzebach współczesnych entuzjastów gier i streamingu. Dzięki ponad 16,8 milionom kolorów i niezliczonym efektom świetlnym, Razer Chroma RGB przekształca każdą przestrzeń w reaktywne i dynamiczne środowisko. Aplikacja mobilna Razer Gamer Room (dostępna na iOS i Androida) zapewnia kompleksową kontrolę, umożliwiając użytkownikom modyfikowanie ustawień, tworzenie automatycznych procedur i wiele więcej. Więcej informacji na temat linii produktów Razer Gamer Room można znaleźć na stronie Razer.com.

CENY

  • Razer Aether Lamp Pro: $129.99 USD – około 520 zł
  • Razer Aether Lamp: $79.99 USD – około 320 zł
  • Razer Aether Light Bulb: $49.99 USD – około 200 zł
  • Razer Aether Light Strip: $129.99 USD – około 520 zł
  • Razer Aether Light Strip Extender: $29.99 USD – około 120 zł
  • Razer Aether Monitor Light Bar: $129.99 USD – około 520 zł

Zobacz również: ME60X, nowy wzmacniacz sygnału WiFi 6 od Mercusys
Źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?