’MX dla Mac’ – Logitech zwiększa gamę produktów dla fanów świata Apple!

Logitech prezentuje nowe produkty Logi dla Mac, stworzone z myślą o podniesieniu wygody i zapewnieniu większej różnorodności opcji dla użytkowników urządzeń Apple.

Nowości obejmują flagowe urządzenia z wiodącej serii MX: MX Keys S dla Mac, MX Keys S Combo dla Mac, MX Anywhere 3S dla Mac oraz MX Keys Mini dla Mac w nowym kolorze grafitowym. Każdy z tych produktów został zaprojektowany, aby zwiększyć wydajność, produktywność i komfort pracy przy biurku, uwzględniając różnorodne potrzeby użytkowników macOS i iPadOS. Zadbano o klawiatury z układami dedykowanymi dla macOS oraz kolory, które harmonizują z estetyką ekosystemu Apple.

„Logitech konsekwentnie dąży do dostarczania innowacyjnych, przyjaznych dla użytkowników rozwiązań, które idealnie współgrają z ekosystemem Apple i są zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Skupiając się na zwiększeniu efektywności, produktywności i komfortu pracy, nasze portfolio produktów ‘dla Mac’ umożliwia użytkownikom Apple wykorzystanie w pełni ich kreatywnego potencjału i cieszenia się pracą przy biurku, bez konieczności rezygnacji z funkcjonalności i designu sprzętów Mac.” — podkreśla Delphine Donné, wiceprezes i dyrektor generalny działu Personal Workspace Solutions w Logitech.

Portfolio produktów 'MX dla Mac’ poszerzone o nowe produkty

Produkty MX są oferowane w kolorach, które harmonizują ze stylem i designem komputerów Mac, odpowiadając na różnorodne potrzeby użytkowników urządzeń Apple. Wszystkie współpracują w jednym ekosystemie z intuicyjną aplikacją Logi Options+.

  • Keys S dla Mac to klawiatura, która maksymalizuje produktywność poprzez wygodne i precyzyjne pisanie. Wyposażona w dedykowany układ klawiszy dla Mac oraz inteligentne podświetlenie, oferuje użytkownikom wyjątkowe doświadczenie. Funkcja Smart Actions w aplikacji Logi Options+ pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas, personalizując skróty do automatyzacji często wykonywanych zadań.

Logitech

  • MX Keys S Combo dla Mac: pierwszy zestaw do pracy ze sprzętami Mac, w jego skład wchodzą klawiatura MX Keys S dla Mac, mysz MX Master 3S dla Mac i podkładka pod nadgarstki MX Palm Rest.

  • MX Anywhere 3S dla Mac: kompaktowa mysz zaprojektowana dla użytkowników Maca, oferująca bardzo szybkie przewijanie, ciche kliknięcia i szybkie, precyzyjne śledzenie w rozdzielczości 8K na dowolnej powierzchni.

 

  • MX Keys Mini dla Mac: zaawansowana, minimalistyczna klawiatura zaprojektowana dla komputerów Mac, teraz dostępna w kolorze grafitowym. Zapewnia szybkie, precyzyjne pisanie, inteligentne podświetlenie i możliwości personalizacji w aplikacji, dzięki czemu każdy klawisz, polecenie i skrót są na wyciągnięcie ręki.


Z troską o zrównoważony rozwój

Logitech dąży do tego, aby każda nowa kolekcja produktów miała mniejszy ślad węglowy niż poprzednia. Plastikowe elementy nowych produktów w linii Logi dla Mac zawierają do 78% plastiku z recyklingu Next Life. Dodatkowo, Logitech zmniejszył ślad węglowy klawiatury MX Keys S dla Mac o 11% w porównaniu do poprzedniej wersji, co oznacza uniknięcie emisji 192 ton dwutlenku węgla przy produkcji 100 000 sztuk (wystarczająco, aby 20 razy okrążyć Ziemię).


Ceny i dostępność

Rekomendowane ceny produktów:

  • MX Keys S dla Mac – 499 zł,
  • MX Keys S Combo dla Mac – 899zł,
  • MX Anywhere 3S dla Mac – 399 zł,
  • MX Keys Mini dla Mac – 549 zł.

Produkty będą dostępne globalnie w maju 2024 roku u autoryzowanych sprzedawców i na stronie www.logitech.com. Aplikacja Logi Options+ jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronie logi.com/optionsplus.


Zobacz również: F1 24 – recenzja gry – wrzucamy niższy bieg niż rok temu?

Źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo