Nadchodzą dwa power packi Hama Colour 10 i 20. Energia zamknięta w designerskiej atrakcyjnej formie

Powerbanki Colour są dostępne już teraz w sklepach stacjonarnych i internetowych w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim będziemy mieli pewność, że nasze urządzenia mobilne nie zawiodą nas w najmniej odpowiednim momencie.

Każdy z modeli Colour to świetne połączenie praktyczności, designu i wydajności, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom smartfonów czy tabletów. Nie ma znaczenia czy jesteśmy w domu, w pracy czy w podróży – zawsze będziemy mieli zapas energii do naładowania naszych urządzeń elektronicznych.

Dzięki pełnemu zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu, nadładowaniu, przegrzaniu, rozładowaniu oraz krótkiemu spięciu można mieć pewność, że nasze urządzenia są bezpieczne podczas korzystania z power packów Hama. Dodatkowo, sprzęt posiada funkcję automatycznego wyłączania po naładowaniu urządzenia, co pozwala zachować dłuższą żywotność baterii.

Tym samym power packi Hama z pewnością będą przydatnym i niezawodnym dodatkiem do codziennego użytku, zarówno w podróży, jak i podczas codziennego korzystania z urządzeń elektronicznych.

Warto dodać, że zoptymalizowane ładowanie chroni baterię, co wydłuża żywotność smartfonów, tabletów, aparatów cyfrowych, słuchawek mobilnych, głośników Bluetooth, kontrolerów do gier itp. Certyfikowane ogniwa zapewniają maksymalną jakość i bezpieczne ładowanie, zabezpieczając przed nadmiernym naładowaniem, zbyt wysokim napięciem, przegrzaniem oraz zwarciami.

Katalogowa cena power packa Hama Colour 10 wynosi 79,90 , zaś modelu Colour 20 119,90 zł. Oba dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonym, śliwkowym i zielonym.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?