Najtańszy smartfon z 5G – motorola moto g50 dostępna w sprzedaży

Pionier łączności 5G demokratyzuje najnowsze technologie.

Motorola to pionier komunikacji, który przyniósł światu nie tylko radia samochodowe i słowa Neila Armstronga wypowiedziane podczas lądowania na Księżycu, ale także telefonię komórkową, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić współcześnie funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki. Motorola odpowiada także za pierwsze połączenie z siecią 5G wykonane za pomocą smartfonu dostępnego w sprzedaży detalicznej. Firma nie ustaje w dążeniach do upowszechniania najnowszych technologii. Dlatego powstała nowa motorola moto g50, która oferuje niesamowite prędkości transferu danych w aktualnie najniższej cenie na rynku. Tym samym urządzenie wpisuje się w sens istnienia rodziny moto g – „smartertechnology for all”.

Nie tylko 5G

Motorola moto g50 to nie tylko ultraszybka łączność, to także ogromna bateria, system niezawodnych aparatów i wiele więcej. Ogniwo o pojemności 5000 mAh umożliwia dwa dni pracy na jednym ładowaniu. Dzięki czemu możesz grać, oglądać filmy, przeglądać sieć i rozmawiać z bliskimi bez obaw o niespodziewaną konieczność szukania gniazdka. Wydajność urządzenia i żywotność baterii zapewnia także procesor Qualcomm® Snapdragon™ 480 5G oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Dzięki nim, a także odświeżaniu ekranu o częstotliwości 90 Hz i proporcjom 20:9 wyświetlacza Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” gry i filmy stają się jeszcze bardziej płynne i wciągające.

Aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix i technologii Quad Pixel pozwoli uchwycić ostre zdjęcia niezależnie od oświetlenia, a Tryb nocny sprawi, że ujęcia w ciemnych warunkach staną się wyraźniejsze i jaśniejsze. Dzięki obiektowi Macro Vision można sfotografować niezwykłe szczegóły obiektów. Z kolei aparat do selfie o rozdzielczości aż 13 Mpix pozwoli zrobić najkorzystniejsze portrety, które bez wahania umieścisz na Instagramie. Przestrzeni na fotografie i inne pliki nie zabraknie Ci dzięki  64 GB wbudowanej pamięci, którą można poszerzyć kartą micro SD o pojemności aż 1 TB.

Niemal czysty Android i gesty Moto uwielbiane przez użytkowników

Motorola od lat dostarcza w swoich urządzeniach niemal czysty system Android, który nie irytuje spowalniającą nakładką systemową czy zduplikowanymi aplikacjami. Dzięki My UX użytkownicy zyskują możliwość spersonalizowania interfejsu oraz korzystania z takich ułatwień jak uwielbiane gesty Moto – np. uruchomienie latarki podwójnym machnięciem telefonem czy uruchomieniem aparatu przez przekręcenie nadgarstka – lub choćby wyświetlacz Moto umożliwiający podejrzenie treści powiadomień, odpowiedzi na nie czy też odrzucenie ich bez konieczności odblokowania ekranu. Wszystko to, by korzystanie ze smartfonu było jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Dostępność i ceny

Motorola moto g50jest już dostępna w Polsce w kolorach Steel Grey i Aqua Green.Można ją znaleźć w ofertachT-Mobile, Orange iPlusorazna motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 899 zł.

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz dane techniczne smartfonu można uzyskaćtutajoraz u Piotra Barthy (piotr.bartha@publicismedia.com) lub Ramiego Khalife (rkhalife@lenovo.com).

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?