Ikea i Sonos ogłaszają grający obraz!?

Ikea i Sonos oficjalnie zaprezentowały dziś najnowszy produkt ze swojej linii Symfonisk. Jest to rama do zdjęć / głośnik ścienny za 199 USD. „Ramka na zdjęcia z głośnikiem Wi-Fi” będzie dostępna w sprzedaży od 15 lipca. Chociaż jest to bardzo myląco nazywane ramką do zdjęć, nie można jej dostosować za pomocą własnych obrazów. 

Przedni panel można usunąć, odsłaniając głośniki pod spodem i zamienić ją na inne kolory i wzory. Dostępnych będzie kilka stylów autorstwa artystki Jennifer Idrizi, ale opcje będą się różnić w zależności od rynku. Kabel zasilający można poprowadzić w kilku kierunkach w zależności od tego, gdzie znajduje się najbliższe gniazdko, a Ikea uwzględniła również obszar do zarządzania przewodami z tyłu ramy. Głośnik artystyczny można również ustawić na podłodze za pomocą dołączonych nóżek; jest też miejsce, w którym można je schować, gdy nie są używane.

Elementy sterujące znajdują się z tyłu po lewej stronie ramki. Będziesz mógł również sterować głośnikiem za pomocą aplikacji Sonos, jak każdym innym urządzeniem w firmowym ekosystemie audio multi-room, a także obsługiwać AirPlay 2.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?