Razer Tomahawk z Nvidia RTX 3080 – potrafi zawstydzić

Ponad rok od premiery na targach CES 2020, imponująco mały komputer stacjonarny Razer Tomahawk Gaming Desktop jest teraz dostępny do zamówienia – choć może okazać się to bardzo dużym wydatkiem.

Pomimo tego, że jest tak mały i oparty na Intel NUC, Razer Tomahawk Gaming Desktop może pomieścić pełnowymiarową kartę graficzną i można ją kupić skonfigurowaną z Nvidia RTX 3080 – jedną z najlepszych kart graficznych, jakie można teraz kupić. Biorąc pod uwagę, że ten komputer jest tak mały, ma wymiary 19,23 x 24,15 x 14,4 cala (210 x 365 x 150 mm) i zawiera bardzo wysokiej klasy kartę graficzną Nvidia RTX 3080, nie jest zaskoczeniem, że jest bardzo drogi – kosztuje 3199,99 USD.

To dośc wysoka cena, ale otrzymujemy również Intel NUC z ośmiordzeniowym procesorem Intel Core i9-9980HK dziewiątej generacji, więc jest to urządzenie, które powinno z łatwością obsługiwać każdą nowoczesną grę lub intensywne zadania obliczeniowe z łatwością, spoczywając dyskretnie na biurku lub pod telewizorem.  Razer Tomahawk Gaming ma konstrukcję modułową, co oznacza, że ​​można stosunkowo łatwo w przyszłości wymieniać komponenty i w każdym momencie możemy zastąpić przestarzałe już podzespoły. 

Źródło: techradar

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?