Mi Smart Projector 2 Pro – nowy projektor od Xiaomi

Rozdzielczość FHD plus rozszerzona rozpiętość tonalna HDR10: nowy Mi Smart Projector 2 Pro da ci wyjątkową jakość obrazu o przekątnej od 60 do 120 cali

Prawdziwe kino w domu

Mi Smart Projector 2 Pro jest wyposażony jest w 0,47-calowy chip DMD odpowiedzialny za tworzenie obrazu. Jasność wyświetlania to 1300 ANSI lumenów. Wsparcie standardu HDR10, czyli zwiększonej liczby możliwych do wyświetlenia odcieni, zapewnia wysoki kontrast i soczyste kolory.

Głośnik 10 W z obsługą DTS-HD i Dolby Audio

Mi Smart Projector 2 Pro jest wyposażony w 10-watowy wzmacniacz audio wykorzystujący podwójne głośniki wysokotonowe i podwójne głośniki niskotonowe. Dzięki obsłudze DTS-HD i Dolby Audio, projektor zapewnia naprawdę dobrą jakość dźwięku w filmach i grach. Urządzenie może być również używane jako samodzielny głośnik bezprzewodowy Bluetooth.

Wielokierunkowy inteligentny autofokus

Korekcja geometrii obrazu w przypadku projektorów jest często po prostu konieczna. Mi Smart Projector 2 Pro automatycznie wyrównuje wymiary ekranu, tworzy na każdej ścianie idealnie prostokątny kadr. Do 40 stopni odchylenia względem powierzchni ekranu dzieje się to automatycznie. Dzięki czujnikowi ToF urządzenie samo ustawia ostrość obrazu w ciągu zaledwie dwóch sekund od włączenia.

Nowe centrum domu

Nowy projektor działa na systemie Android TV 9.0. To oznacza, że nigdy nie zabraknie nam treści do przeglądania – gier, stron, filmów czy aplikacji, a menu jest łatwe do nawigowania. Znajdziemy tam zainstalowany Netflix i inne ciekawe aplikacje. Treści można też wysyłać bezpośrednio ze smartfonu za pomocą Chromecasta. Dzięki wbudowanemu asystentowi Google Assistant widzowie mogą nie tylko przełączać się między programami za pomocą głosu, ale także sterować urządzeniami inteligentnymi podłączonymi do domowej sieci.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?