Nowa lodówka od firmy Microsoft już dostępna!

Firma Microsoft postanowiła wejść we współpracę z firmą produkującą napoje energetyczne. Dziennikarze otrzymali lodówki w kształcie konsoli.

Dwayne Johnson jest bardzo związany ze środowiskiem graczy, chociażby dlatego, że był jedną z osób które prezentowały pierwszego Xboxa. Były wrestler wraz z Microsoftem wszedł we współpracę z firmą produkującą energetyki pod nazwą ZOA. Promocyjne zestawy dotarły już do wybranych a wraz z nimi unikatowy kontroler, lodówka w kształcie konsoli Xbox Series X, a także zestaw napojów. W pakunkach znaleźć można było również wiadomość on The Rocka.

Uwierz. Osiągnij. Powtórz.

Mogę nie być kompetentnym graczem (nie licząc tego roku, kiedy skopałem wszystkie tyłki w Maddenie!!! LOL), ale za to wiem co to znaczy konkurować. Jeżeli chcesz się wznieść na szczyt – czy jest to gaming, tworzenie, opracowywanie, cokolwiek – wymaga to dyscypliny i ciężkiej pracy, ale również energii i skupienia. Dlatego przynoszę Wam kulminację wielu lat rozwoju – ZOA – i moi partnerzy w Xboxie i ja nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, aby podzielić się tym z wami pierwszymi.

Jako zawodnicy i wojownicy, to co wkładamy do naszego ciała ma znaczenie. ZOA jest wypełniona zdrowym zastrzykiem energii, witaminami i elektrolitami, które nastawią ciebie mentalnie do rozpoczęcia codziennych szlifów swoich umiejętności. Czy streamujesz, konkurujesz, czy może tylko grasz dla zabawy, otrzymasz potrzebne tobie wsparcie. A co najlepsze, napoje te smakują niesamowicie!

Łyk twojego ZO, a teraz zaczynaj

Dwayne Johnson.

Zobacz również: Xbox Series X/S – nowa funkcja zwiększa wydajność w starszy grach

Został stworzony również spot który nawiązuje do gier sportowych. Głównym bohaterem jest oczywiście Dwayne Johnson.


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia:

 

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo