Nowa moto e7power z energią na dni i noce

Energia nieodłącznie towarzyszy wydajności, a najlepszym tego przykładem jest nowy smartfon Motorolamoto e7power. Urządzenie to wyróżnia się imponującą żywotnością baterii, niesamowitą niezawodnością oraz wydajnością potrzebną do intensywnego użytkowania w dzień i w nocy. Co więcej, oferuje też funkcje fotograficzne i wyświetlacz o jakości rzadko spotykanej w tym przedziale cenowym.

Wyjątkowo pojemna bateria 5000 mAh umożliwia bezproblemową rozrywkę, pracę i naukę przy użyciu moto e7power. Po jednym naładowaniu można słuchać muzyki online przez nawet 76 godzin, oglądać wideo przez 14 godzin albo przeglądać strony internetowe przez 12 godzin1. Dzięki dwudniowemu zapasowi energii2 można zapomnieć o ładowarce przez cały weekend.

6,5-calowy wyświetlacz Max Vision HD+ prezentuje wrażenia wizualne należące do najlepszych w rodziniemoto e, a dzięki ultraszerokim proporcjom 20:9 ulubione filmy, gry i czaty wideo wyglądają najefektowniej.

Smartfon imponuje szybkością reakcji dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 2GHz. Zapewnia on więcej grania, oglądania i czatowania bez opóźnień.

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na pełnym obrazie, czy drobnych szczegółach, uwieczni je system dwóch aparatów w smartfonie moto e7power. Szybko łapiący ostrość, 13-megapikselowy aparat główny z autofokusem z detekcją fazy (PDAF) robi zdjęcia w mgnieniu oka, a obiektyw Macro Visionpozwala ustawić smartfon 4-krotnie bliżej niż standardowy obiektyw, aby można było uchwycić drobne szczegóły. Co więcej, jest też 5-megapikselowy aparat do selfie, na których będziesz zawsze prezentować się najkorzystniej.

Wszystkie te efektowne zdjęcia i nagrania wideo można bez problemu przechowywać w niezawodnej pamięci masowej o pojemności 64GB3. Tych, którzy potrzebują dużo więcej miejsca na pliki, ucieszy obsługa kart microSD o pojemności nawet 1 TB!

Motorola wzbogaca swoje smartfony ofunkcje sprzętowe iprogramowe, które uprzyjemniają iupraszczają obsługę. Za pomocą czytnika linii papilarnych umieszczonego dyskretnie w logo z „Batwingiem” z tyłu telefonu można odblokowywać urządzenie jednym dotknięciem. Smartfon ma też zboku specjalny przycisk Asystenta Google, który pomaga wszybkim znajdowaniu odpowiedzi i wykonywaniu czynności przy użyciu samego głosu.

DOSTĘPNOŚĆ

Smartfon moto e7powerbędzie dostępny w Polsce w ofercie sieci Play w wariancie 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Sugerowana cena detaliczna wynosi 499 zł.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?