NVIDIA podąża śladami bohaterów gry The Medium

The Medium to bardzo pozytywnie przyjęty przez graczy psychologiczny thriller polskiego studia Bloober Team. Akcja gry toczy się w Krakowie, w latach 90. ubiegłego wieku. Produkcja wykorzystuje oryginalne lokacje doskonale znane zarówno mieszkańcom jak i odwiedzającym miasto turystom. Jedną z nich jest opuszczony ośrodek wypoczynkowy hotel Niwa, wzorowany na nieczynnym obecnie hotelu Cracovia.

NVIDIA wraz z producentem gry oraz firmą RTV Euro AGD zaplanowała wydarzenie, podczas którego uczestnicy zabawy postarają się rozwiązać sekret tego miejsca. Do udziału zaproszono znanych streamerów od lat związanych ze środowiskiem graczy. Nieustraszoną drużynę tworzyć będą Piotr „izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann oraz Paweł „saju” Pawelczak. Zadaniem zawodników będzie odnalezienie pięciu dusz uwięzionych w laptopach wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą im poznać tajemnice powiązane z akcją gry i wydostać się z opętanego miejsca.

Poczynania bohaterów będzie można śledzić na żywo na kanale Twitch NVIDIA GeForce Polska. Transmisja rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia, o godzinie 19:00. Wśród oglądających rozdane zostaną kody uprawniające do pobrania cyfrowej kopii gry The Medium.

Karty graficzne GeForce RTXserii 30 napędzają najszybsze laptopy dla graczy i twórców. Zbudowane są w oparciu o architekturę Amperei wykorzystują dedykowane rdzenie RT oraz rdzenie Tensor, dzięki czemu fani The Medium mogą cieszyć się realistyczną oprawą graficzną, opartą na raytracingu w czasie rzeczywistym, wspomaganą przez opartą na sztucznej inteligencji techniką DLSS (Deep Learning Super Sampling), zwiększająca częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu wyraźnego i ostrego obrazu.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?