REKLAMA

Premiera Xiaomi Mi 11- przedsprzedaż z atrakcyjnymi prezentami

25 marca ruszy przedsprzedaż najnowszego smartfonu Xiaomi, a wraz z nią bardzo atrakcyjna promocja. Do zamówionych smartfonów można wybrać atrakcyjny darmowy prezent – autonomiczny odkurzacz Mi Robot VacuumMop Pro, oczyszczacz powietrza Mi AirPurifier Pro H, elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter Essential lub voucher o wartości 1000 złotych.

Xiaomi Mi 11 to jeden z najszybszych i najlepiej wyposażonych smartfonów na rynku. Mi 11 używa najnowszego procesora Snapdragon 888 5G i zestawu aparatów fotograficznych pozwalającego na kręcenie materiałów wideo w wysokiej jakości.

REKLAMA

Dostępność i cena

Xiaomi Mi 11 będzie dostępny w salonach Mi Store i na stronach (www.mi-home.pl, www.mi-store.pl i www.mimarkt.pl), w sieciach sprzedaży detalicznej (Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD X-kom) oraz u operatorów telekomunikacyjnych (Orange, Play, T-Mobile).

Smartfon jest dostępny w dwóch wersjach, różniących się od siebie ilością wbudowanej pamięci (128 i 256 GB). Ceny wynoszą, odpowiednio:

– Mi 11 8 GB RAM i 128 GB – 3499 PLN

– Mi 11 8 GB RAM i 256 GB – 3699 PLN

Promocje nowej generacji

Dla kupujących Mi 11 w przedsprzedaży, która rusza już 25 lutego o godzinie 19:00, Xiaomi przygotowało sporą niespodziankę. Do każdego smartfonu można w prezencie dostać jeden z wybranych dodatków wartych nawet 1299 PLN:

– autonomiczny odkurzacz Mi Robot VacuumMop Pro,

– oczyszczacz powietrza Mi AirPurifier Pro H,

– elektryczną hulajnogę Mi ElectricScooterEssential,

– voucher o wartości 1000 złotych do wykorzystania na zakupy w Xiaomi.

Wymiana szybki za darmo

Darmowe urządzenia i voucher to nie koniec atrakcji dla użytkowników Xiaomi. Mi 11 jest sprzedawany z dodatkową gwarancją na wyświetlacz. Jeśli w ciągu roku od kupna smartfonu stłucze nam się ekran, będzie można go raz wymienić za darmo.

Regulamin promocji może różnić się w zależności od partnera.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo