Recenzja podkładki pod mysz Genesis Carbon 400XXL

Rzadko kiedy spotyka się recenzję podkładki pod myszkę. Dziś jednak przyjrzymy się modelowi Carbon 400XXL ze względu na fakt, iż warto ją uwzględnić kompletując swój gamingowy zestaw.

Rozmiar ma znaczenie?

Carbon 400XXL posiada wymiary 80x30x0,3cm, dzięki czemu zmieścimy na niej zarówno klawiaturę, jak i myszkę. Jednak jeśli ktoś preferuje mniejsze podkładki, Genesis w swojej ofercie ma również mniejszą wersję o nazwie Carbon 400M o wymiarach 35x25x0,3cm.

Zobacz również: Recenzja klawiatury Genesis Thor303 – najlepsza klawiatura do 300zł?

Solidna jakość wykonania

Warto zwrócić uwagę na obszyte krawędzie, dzięki którym podkładka się nie strzępi i powinna starczyć na długi okres użytkowania. Logo marki Genesis powoduje, że jednolita na pierwszy rzut oka powierzchnia wcale nie jest nudna. Nie sprawia również żadnych problemów prowadzenie myszki, a przeciwpoślizgowy spód sprawia, że podkładka sztywno utrzymuje się w jednej pozycji. Podkładkę cechuje również wodoodporność, co znacznie ułatwia sprzątanie przy małych wypadkach przy komputerze.

Super jakość za niską cenę?

Największą zaletą produktu jest cena. Już za niecałe 60zł otrzymujemy bardzo dobrej jakości podkładkę, która dzięki swemu wykonaniu powinna starczyć na lata. Kompletując swój gamingowy zestaw nie wolno zapomnieć o podkładce, a w tym wypadku serdecznie polecam sprawdzić Carbon 400XXL od Genesis.

Źródło: opracowanie własne / Ilustracja wprowadzenia: Genesis

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?