Ruszyła przedsprzedaż Lenovo Legion Pro 7 (8. generacji), przyspieszonego sztuczną inteligencją

W piątek 24 lutego o 12:00 rusza przedsprzedaż najnowszego Legiona Pro 7 (8. generacji), który wyznacza nowe standardy wydajności w kategorii laptopów gamingowych. Klienci, którzy zamówią komputer w przedsprzedaży, będą mogli odebrać monitor za 1 zł.

Lenovo Legion Pro 7 (8. generacji)

Lenovo Legion Pro 7 wyróżnia się nowym układem sprzętowym LA-2Q AI, który zasila Lenovo AI Engine+ i dynamicznie monitoruje wydajność oraz dostosowuje ustawienia w czasie rzeczywistym do zmaksymalizowania wrażeń z gier. Uczenie maszynowe pozwala zasilanemu chipem silnikowi AI Engine+ na ciągłe samodoskonalenie w miarę upływu czasu spędzonego w rozgrywce. Laptop ponadto zachwyca niesamowitą dokładnością kolorów dzięki fabrycznie skalibrowanemu wyświetlaczowi X-Rite Pantone Certified Lenovo PureSight Gaming. Ekran 240Hz VRR 16 WQXGA 16:10 zajmuje 93,59% powierzchni wyświetlacza, dzięki czemu obraz wygląda jakby unosił się w powietrzu. Dodatkowo, HDR i wysoka dokładność kolorów pozwalają na odwzorowanie każdego szczegółu, bez względu na to, jak jasne lub ciemne jest aktualnie wyświetlane środowisko w grze.

Pełnowymiarowa klawiatura TrueStrike może pochwalić się klawiszami numerycznymi i dużym touchpadem z Mylaru, a także wymiennymi nakładkami na klawisze. W pełni konfigurowalne oświetlenie RGB na klawisze zasilane przez Lenovo Spectrum oraz przedni pasek świetlny tworzą niesamowitą atmosferę podczas gry.

lenovo

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Lenovo zaprezentowało nowe laptopy z serii Legion 8. generacji na IEM 2023

Dodatkowo Lenovo Legion Pro 7 posiada chłodzenie nowej generacji – pełną komorę parową (dla modeli z RTX 4080 i RTX 4090) wspieraną przez system Legion Coldfront 5.0 zwiększając pojemność cieplną urządzenia aż o 35W. To rozwiązanie sprawia, że laptop jest w stanie wykorzystać maksymalną moc płynącą z najnowszych układów NVIDIA GeForce RTX z serii 40.

Oprócz tego Lenovo Legion Pro 7 oferuje technologię Super Rapid Charge, która sprawia, że jego potężny akumulator o pojemności 99.99Whr ładuje się od 0 do 80% w ciągu zaledwie 30 minut dzięki ładowaniu przez USB-C o mocy do 140 W.

Przedsprzedażowy laptop Lenovo Legion Pro 7 wyposażony został w najnowszy i niezwykle wydajny procesor mobilny Intel® Core™ i9-13900HX 13. generacji, 32 GB RAM DDR5-5600, szybki dysk 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® oraz układ graficzny NVIDIA® GeForce RTX™ 4080 12GB GDDR6 (175W).

Ponadto Lenovo, jako jedyny producent, dodaje do swoich najnowszych laptopów gamingowych aż 3 miesiące usługi Xbox Game Pass za darmo, a użytkownicy najnowszych Legionów z układami graficznymi NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 oraz 40 mogą cieszyć się pakietem serwisowym Premium Care w standardzie, który obejmuje m.in. obsługę wysoko wykwalifikowanego technika przez infolinię, czat czy e-mail, priorytetyzację części, naprawę sprzętu z dojazdem do klienta oraz coroczną kontrolę kondycji komputera. Jest to usługa premium – zaprojektowana po to, żeby klienci wraz ze swoimi komputerami byli otoczeni jak najlepszą opieką.

Pełna specyfikacja oraz zdjęcia produktu znajdują się tutaj.

Warunki przedsprzedaży

Z okazji premiery najnowszego laptopa gamingowego Lenovo Legion Pro 7 (8. generacji) Lenovo zorganizowało przedsprzedaż, która rusza w piątek 24 lutego o 12:00 i potrwa do 19.03.2023 lub do wyczerpania zapasów. W ramach promocji klienci będą mogli odebrać za 1 zł monitor gamingowy Lenovo Y25g-30 o wartości 2999 zł, który charakteryzuje się wyjątkowo płynnym, 360-Hz odświeżaniem.

Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Euro.com.pl Komputronik.pl, Mediaexpert.pl oraz x-kom.pl.

Redaktor

Fan muzyki, Marvela i marki Apple. Piszę również na MoviesRoom.pl. Zbieram komiksy i płyty winylowe.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?