Jesteś alergikiem? Samsung doradza sposób na poprawę samopoczucia w domu na wiosnę

Wbrew pozorom odpowiedni odkurzacz to niezwykle ważny sprzęt dla każdego alergika. Urządzenie to może bardzo ułatwić codzienność osoby z alergią, szczególnie w okresie wiosennym, ale nie tylko! Co do zaoferowania ma Samsung Bespoke Jet?

Czyste powierzchnie

Podstawą jest dokładne i sprawne oczyszczanie podłóg i innych powierzchni, na których mogą osiadać się alergeny. W przypadku alergii istotne jest, aby odkurzacz zasysał wszystkie zanieczyszczenia, nie pozwalając im wzbić się ponownie w powietrze. Warto zatem wybrać urządzenie, które sprosta tym oczekiwaniom. Odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ AI posiada 5-warstwowy system ultra drobnego pyłu, który zatrzymuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Mamy więc pewność, że wydmuchiwane powietrze jest czyste. System filtracji posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Regularne usuwanie zanieczyszczeń to także klucz do sukcesu u osób uczulonych na roztocza czy sierść zwierząt, które mierzą się z alergenem 365 dni w roku.

W każdym zakamarku

Alergeny „lubują” się także w różnorakich szczelinach, ale również osiadają na łóżkach czy tapicerkach kanap. Należy zatem często wymieniać koce, pledy i pościele oraz jak najczęściej je oczyszczać. W zestawie z odkurzaczem Samsung Bespoke Jet™ AI znajdziemy precyzyjne akcesoria, takie jak szczelinówka czy szczotka do kurzu, która pomocna jest w usuwaniu zanieczyszczeń w nawet najbardziej wymagających miejscach.Przede wszystkim wygoda

Sama alergia jest znaczącym „uprzykrzeniem”, dlatego nie ma co martwić się dodatkowymi uciążliwościami, jak np. czyszczenie pojemnika odkurzacza. Co więcej, ręczne opróżnianie odkurzacza po kilku użyciach, może spowodować ponowne wzbicie się alergenów w powietrze. W odkurzaczu Samsung Bespoke Jet™ pojemnik na zanieczyszczenia opróżnia się jednym kliknięciem, bez kontaktu i wzbijania kurzu w powietrze. W oczyszczaniu odkurzacza pomoże stacja All-in-One, która jednocześnie ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz. Sprawia to, że odkurzanie staje się zarówno higieniczne, jak i wygodne. Stacja czyszcząca posiada również filtr, który ogranicza do minimum rozprzestrzenianie się bakterii.

Kilka prostych zasad, pomoże nam ograniczyć dostawanie się alergenów do pomieszczeń. Dobrze zatem pamiętać, że wietrzenie lepiej przeprowadzać po deszczu, gdy liczebność pyłków w powietrzu spada, a także unikać częstego dotykania włosów, na których osiadają alergeny. Alergeny jednak dostają się do naszych domów i mieszkań różnymi drogami, dlatego zawsze warto mieć pod ręką urządzenie, które pomoże nam w codziennych zmaganiach.


Zobacz również: EA FC 24 – dodatek EURO 2024 wkrótce zostanie dodany do gry

Źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo