Samsung rozszerza ekosystem o tablety Galaxy Tab S7 oraz Galaxy Tab S7+ w nowym granatowym kolorze

Tablety Galaxy Tab S7 i Tab S7+ w kolorze granatowym oferują zaktualizowane oprogramowanie One UI 3 zapewniające płynniejszą obsługę ekosystemu Galaxy

Samsung prezentuje tablety Galaxy Tab S7 i Tab S7+ w nowej wersji kolorystycznej (głęboki granat) ze zwiększoną ilością pamięci (8GB + 256GB) rozszerzając w ten sposób portfolio swoich urządzeń premium dostępnych w wyjątkowych kolorach. Tablety Galaxy Tab S7 i S7+, oferują najnowszą aktualizację oprogramowania One UI 3 i zwiększoną do 120Hz, automatycznie regulowaną częstotliwość odświeżania. Przy najwyższym odświeżaniu czuły wyświetlacz niezwykle płynnie prezentuje dynamiczne treści, a inteligentnie dostosowywanie działające na podstawie wykrywania rodzaju prezentowanej treści pomaga oszczędzać baterię podczas oglądania i przewijania. Tablety zapewniają także wszechstronny zestaw funkcji poprawiających wrażenia z użytkowania urządzeń z ekosystemu Galaxy.

Produktywność napędzająca życie

Aktualizacja oprogramowania One UI 3 umożliwia użytkownikom maksymalne wykorzystanie potencjału tabletu zapewniając jeszcze lepszą integrację z urządzeniami, z którymi możemy go połączyć – np. smartfonami z serii Galaxy S21 5G, słuchawkami Galaxy Buds Pro czy komputerami obsługującymi DeX. Teraz można jeszcze łatwiej przełączać się pomiędzy Galaxy Tab S7 lub S7+, a innymi urządzeniami, jak również bez trudu przesyłać tekst i obrazy na Tab S7/S7+. Dzięki Samsung DeX można korzystać z Galaxy Tab S7 i Tab S7+ tak samo jak komputera, podłączając go do zewnętrznego wyświetlacza – kompatybilnego telewizora lub monitora.

Uwolnij kreatywność

Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy czasu na relaks oraz realizację pasji i hobby. Korzystając z tabletów Galaxy Tab S7 i S7+ w granatowym kolorze  możemy rozwijać swoją kreatywność.  Dołączony rysik S Pen ma bardzo krótki czas reakcji, zapewniając prawdziwe wrażenia z pisania i rysowania niczym ołówkiem czy długopisem. Oba urządzenia oferują częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz  i wyjątkowe ekrany – Galaxy Tab S7 wyposażono w wyświetlacz LTPS TFT o przekątnej 11”, natomiast Galaxy Tab S7+ – w Super AMOLED 12,4”. Dzięki temu użytkownicy mogą płynnie odtwarzać treści, takie jak streamowane gry czy filmy, ciesząc się wyrazistym obrazem. Nowe tablety pozwalają zanurzyć się w świat gier, rysowania, czy surfowania w sieci.

Potężny ekosystem na co dzień

Tablety Galaxy Tab S7 i S7+, dostępne teraz w 4 kolorach, można łączyć z innymi ulubionymi urządzeniami Samsung Galaxy. Funkcja Auto Switch pozwala na przykład korzystać ze słuchawek Galaxy Buds Pro w zestawieniu z różnymi sprzętami – znacznie szybciej automatycznie przełącza się pomiędzy Galaxy Tab S7 I S7+ a smartfonem w przypadku przychodzącego połączenia, kiedy wykryje, że użytkownik przełączył się z tabletu na smartfon. Urządzenia Galaxy są projektowane z myślą o płynnym współdziałaniu, a także o maksymalizacji kreatywności i produktywności, otwierając przed użytkownikiem zupełnie nowe możliwości.

Więcej informacji o Galaxy Tab S7 i S7+ znaleźć można na stronie https://www.samsung.com/pl/tablets/galaxy-tab-s/

Specyfikacje+   Galaxy Tab S7+ Galaxy Tab S7
Wymiary Urządzenie 285,0 x 185,0 x 5,7 mm 253,8 x 165,3 x 6,3 mm
Rysik S Pen (BLE) Długość: 147 mm* Długość: 147 mm*
Średnica: 8,2 mm** Średnica: 8,2 mm**
Waga: 8 g Waga: 8 g
*Długość obejmuje końcówkę rysika *Długość obejmuje końcówkę rysika
**Średnica maksymalna **Średnica maksymalna
Waga 575 g (Wi-Fi, 5G) 498 g (Wi-Fi), 500 g (LTE)
Wyświetlacz 12,4”* 11”*
(WQXGA+) Super AMOLED 2800 x 1752, do 120 Hz (WQXGA) LTPS TFT 2560 x 1600, do 120 Hz
*Mierzony po przekątnej bez uwzględniania zaokrąglonych rogów. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi. *Mierzony po przekątnej bez uwzględniania zaokrąglonych rogów. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi.
System operacyjny Android 10 Android 10
Procesor  Ośmiordzeniowy 7 nm 64 bity  Ośmiordzeniowy 7 nm 64 bity
*3,0 GHz (maksymalne taktowanie) + 2,4 GHz + 1,8 GHz *3,0 GHz (maksymalne taktowanie) + 2,4 GHz + 1,8 GHz
Kolor*  Czarny, srebrny, granatowy, miedziany Czarny, srebrny, granatowy, miedziany
*Dostępność danego koloru może się różnić w zależności od sprzedawcy. *Dostępność danego koloru może się różnić w zależności od sprzedawcy.
Pamięć* 6 GB + 128 GB / 8 GB + 256 GB, 

microSD** do 1 TB

6 GB + 128 GB / 8 GB + 256 GB, 

microSD** do 1 TB

*Może się różnić w zależności od modelu, koloru, i operatora. Rzeczywista dostępna ilość pamięci może się różnić w zależności od zainstalowanego fabrycznie oprogramowania. *Może się różnić w zależności od modelu, koloru, i operatora. Rzeczywista dostępna ilość pamięci może się różnić w zależności od zainstalowanego fabrycznie oprogramowania.
**Karta microSD sprzedawana osobno. **Karta microSD sprzedawana osobno.
Aparat Tylny Główny 13 MP, 

ultraszerokokątny 5 MP

+ flesz

Główny 13 MP, 

ultraszerokokątny 5 MP

+ flesz

Przedni 8 MP 8 MP
Dźwięk Cztery głośniki dostrojone przez AKG, Dolby Atmos* Cztery głośniki dostrojone przez AKG, Dolby Atmos*
Złącza USB typu C 3.2 Gen 1 (wy DP) USB typu C 3.2 Gen 1 (wy DP)
Czujniki Akcelerometr, kompas, żyroskop, 

czujnik światła, czujnik Halla

Akcelerometr, kompas, żyroskop, czujnik światła, czujnik Halla
Łączność bezprzewodowa LTE/5G* LTE
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Wi-Fi Direct, Bluetooth** v5.0 Wi-Fi Direct, Bluetooth** v5.0
*Wymaga optymalnego połączenia 5G. Usługi 5G dostępne są tylko w lokalizacjach obsługujących 5G w krajach gotowych na ten standard. Sieć 5G nie jest jeszcze powszechnie dostępna w Polsce. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika
**Dostępność może się różnić w zależności od kraju. **Dostępność może się różnić w zależności od kraju.
Bateria* 10 090 mAh* (obsługa superszybkiego ładowania 45 W **) 8000 mAh* (obsługa superszybkiego ładowania 45 W **)
*Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. *Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960.
**Ładowarki o mocy 45 W i 25 W sprzedawane osobno. **Ładowarki o mocy 45 W i 25 W sprzedawane osobno.
Uwierzytelnienie biometryczne Ekranowy skaner linii papilarnych Skaner linii papilarnych umieszczony w przycisku bocznym
Akcesoria* Rysik S Pen (BLE, w zestawie)**, 

etui Book Cover*, klawiatura Book Cover*

Rysik S Pen (BLE, w zestawie)**, 

etui Book Cover*, klawiatura Book Cover*

*Akcesoria do zakupienia osobno. *Akcesoria do zakupienia osobno.
**Rysik S Pen także sprzedawany osobno. Dostępność może się różnić w zależności od rynku. **Rysik S Pen także sprzedawany osobno. Dostępność może się różnić w zależności od rynku.

 

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo