REKLAMA

Słuchawki FreeBuds 5i od Huawei już niebawem w sprzedaży

Już 18 stycznia na polskim rynku zadebiutują dwa nowe produkty Huawei: smartfon Huawei nova Y61 oraz eleganckie, bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 5i. Z okazji ich premiery oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza swoich klientów oraz nowych użytkowników do udziału w konkursie, który odbędzie się w dniach 9–17 stycznia. Do zdobycia są oba najnowsze produkty oraz 200 kuponów zniżkowych na ich zakup na huawei.pl – o wartości 100 zł każdy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, wykonać zadanie konkursowe: „Opisz wyjątkową chwilę lub wydarzenie, w którym towarzyszyła Ci muzyka” i zapisać się na newsletter. To wystarczy, aby mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób. Na zwycięzców czekają:

REKLAMA

REKLAMA

  • 2 smartfony Huawei nova Y61 (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)
  • 3 pary słuchawek Huawei FreeBuds 5i (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)
  • 200 kuponów o wartości 100 zł obniżających cenę zakupu jednego z premierowych produktów (Huawei nova Y61 lub Huawei FreeBuds 5i)

Kupony konkursowe będą ważne do 08.02.2023 r. Kupony nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo