Star Wars: Outlaws – nowa gra ze świata Gwiezdnych Wojen!

Star Wars: Outlaws – nowa gra oficjalnie zaprezentowana!

Ubisoft, twórca między innymi gry The Division właśnie ogłosił najnowszą produkcję osadzoną w kultowym świecie Gwiezdnych Wojen. Mowa tutaj o Star Wars: Outlaws, którego premiera ma się odbyć w 2024 roku. Najnowsza gra ma zawierać „w pełni otwarty, płynny wszechświat” podobny do No Man’s Sky. 

Z opisu zamieszczonego pod zwiastunem możemy również się dowiedzieć co nie co o nowej grze : „Poznaj pierwszą w historii grę z uniwersum Star Wars z otwartym światem, umiejscowioną pomiędzy wydarzeniami z filmów „Imperium Kontratakuje” oraz „Powrót Jedi”. Odkrywaj niezwykłe planety w całej galaktyce, zarówno te ikoniczne, jak i zupełnie nowe. Postaw wszystko na jedną kartę jako Kay Vess – zyskująca reputację łotrzyca, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba. Razem ze swoim towarzyszem Nixem walcz, kradnij i przechytrz najpotężniejsze syndykaty przestępcze, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.”

Pełny gameplay z gry mamy otrzymać już jutro. Jak myślicie – jest na co czekać?Sprawdźcie również nasze artykuły z innej gry ze świata Star Wars:


Źródło: Ubisoft / Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?