TCL celebruje partnerstwa sportowe przed piłkarskimi mistrzostwami Europy

TCL Electronics, wiodący producent elektroniki użytkowej i jeden z dwóch największych producentów telewizorów na świecie, gratuluje oficjalnym partnerom europejskich reprezentacji narodowych w piłce nożnej z Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Polski, Czech i Słowacji udziału w najważniejszym wydarzeniu piłkarskim w Europie. Zbliżają się najbardziej wyczekiwane rozgrywki piłkarskie tego lata, co stanowi wyjątkową okazję dla kibiców do przeżywania sportowych emocji w swoich domach.

Świętujemy razem!

TCL zobowiązuje się do wzmocnienia swojej obecności w Europie, m.in. poprzez wspieranie najlepszych krajowych drużyn piłkarskich. TCL wspiera pasję i determinację drużyny La Roja, będąc partnerem Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF).

We Włoszech TCL współpracuje z Federazione Italiana Giuoco Calcio (FIGC), dbając o wspaniałe wrażenia z oglądania kibicom Azzurri. W Niemczech wspiera Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB), inspirując fanów najnowszą technologią wyświetlania. W Polsce TCL został partnerem Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej, a ambasadorem marki został międzynarodowy sędzia Szymon Marciniak. Partnerstwa z reprezentacjami Czech i Słowacji odzwierciedlają misję TCL polegającą na dostarczaniu wciągających wrażeń z oglądania piłki nożnej i inspirowaniu do wielkości poprzez sport.

Sport i technologia

Misją TCL jest inspirowanie ludzi poprzez sport i technologię oraz poprawa komfortu życia ludzi na całym świecie. TCL korzysta z mocy najnowszej technologii, aby oglądanie sportu było bardziej wciągające i przyjemne niż kiedykolwiek wcześniej.

“Współpraca z kultowymi drużynami pozwala TCL podkreślić naszą misję demokratyzacji technologii” – powiedział Stefan Streit, dyrektor marketingu TCL Europe. “Z niecierpliwością czekamy na wspaniałe, sportowe lato i życzymy naszym drużynom powodzenia. Nasz sponsoring to coś więcej niż tylko partnerstwo; chodzi o nawiązanie kontaktu z naszymi klientami poprzez pasję i emocje związane z piłką nożną. Z dumą wspieramy wszystkie drużyny i z niecierpliwością czekamy na zapewnienie fanom najlepszych wrażeń z oglądania, dzięki czemu każda chwila będzie niezapomniana” – dodał.

Partnerstwa i zaangażowanie

Oprócz krajowych drużyn piłkarskich, TCL wspiera również drużyny klubowe, takie jak angielski Arsenal i szwedzki klub Djurgården IF, oraz współpracuje z francuskim piłkarzem Kingsleyem Comanem. Wszystkie partnerstwa są dowodem zaangażowania TCL w dążenie do doskonałości w różnych dyscyplinach sportowych. Firma właśnie rozpoczyna szeroko zakrojone kampanie marketingowe na wielu rynkach, z promocjami i ciekawymi ofertami, które mają zachęcić do wymiany telewizora na nowszy i większy, by wrażenia z oglądania meczów piłkarskich były jak najlepsze.

TCL świętuje partnerstwa piłkarskie przed mistrzostwami Europy - zdjęcie 2

Najwyższa wydajność i niezrównane emocje

TCL promuje i wspiera sport, dzieląc wartości takie jak wspólne działanie, pasja i wydajność. Świat sportu ewoluował dzięki technologiom i innowacjom, które pozwalają na prezentację coraz bardziej imponujących momentów i wyjątkowych wydarzeń sportowych na ekranie. W tym roku TCL poszerzył ofertę telewizorów o modele Mini LED i QLED, wprowadzając technologie obrazu idealne do oglądania wydarzeń sportowych. Najnowszy, 115-calowy telewizor QD-Mini LED wyznacza nowy standard domowej rozrywki dzięki wielkiemu ekranowi, żywym kolorom i niespotykanej wyrazistości.

“W TCL nasze zaangażowanie wykracza poza opracowywanie i dostarczanie wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie produktów. Dążymy do zapewnienia naszym użytkownikom nowych doświadczeń, które inspirują ich do codziennego osiągania wielkości. Sport nadaje się do realizacji tej misji wręcz doskonale. Naszym celem jest przeniesienie emocji sportowych do domów wszystkich widzów dzięki naszym technologiom premium, w dodatku dostępnych w przystępnej cenie” – wyjaśnia Stefan Streit.

Zaangażowanie TCL w innowacje widoczne jest także w szerokiej gamie smartfonów, tabletów i innych inteligentnych urządzeń wykorzystujących technologię TCL NXTPAPER oraz technologię 5G, w pełni integrujących się z ekosystemem produktów TCL.

O TCL

TCL Electronics (1070.HK) to dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektroniki użytkowej i istotny gracz w globalnej branży telewizyjnej. Założona w 1981 roku, działa na ponad 160 rynkach na całym świecie. TCL specjalizuje się w badaniach, rozwoju oraz produkcji elektroniki użytkowej, w tym telewizorów, sprzętu audio i inteligentnych urządzeń dla domu.

Źródło: Informacja prasowa / TCL.com

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?