Tesla wprowadzi w swoich samochodach możliwość gamingu?

Samochody marki Tesla uważane są za jedne z najbardziej technologicznych i innowacyjnych. Coraz to nowe rozwiązania takie jak autopilot przykuwają uwagę potencjalnych nabywców. Tesla nie zamierza się zatrzymywać i jej zespół pracuje nad… własną konsolą w samochodach?

Samochody Tesli posiadają ekrany o przekątnej 15-17 cali, wysokiej jakości dotyku i o dobrych parametrach obrazu. Ekran pozwala na surfowanie po internecie, przeglądanie mediów społecznościowych, a nawet oglądanie filmów. Jednak Elon Musk postanawia zrobić krok naprzód i wprowadzić funkcję grania w gry w swoich samochodach.

Producent samochodów wraz z platformą Valve buduje platformę gier wideo o nazwie Tesla Arcade. Nawiązywane też są kontakty ze studiami gier wideo, aby wprowadzić ich gry do swojej platformy. Elon Musk zaznacza, że chce stworzyć całą bibliotekę gier – w swoich tweetach zdradza, że chce włączyć Cyberpunka 2077 w swoim nadchodzącym Cybertrucku w odpowiedniej jakości, zarówno pod względem grafiki, jak i jakości oraz płynności rozgrywki.

Czy za niedługo będziemy mogli grać w ulubione gry, podczas gdy nasz samochód będzie za pomocą autopilota wiózł nas do celu? Elon Musk dąży by tak się stało, a chyba większość z nas trzyma za niego kciuki, żeby to się udało.

Zobacz również: Ford Ranger Raptor – najnowszy model ujawniony!

Źródło: Tesla, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Twitter @Tesla

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?