TP-Link z zestawem nowych produktów w standardzie WiFi 6E

 

TP-Link prezentuje 6 nowych urządzeń w standardzie WiFi 6E przeznaczonych dla użytkowników domowych. Portfolio produktów obsługujących nowe, wolne od zakłóceń pasmo 6Ghz obejmuje dwa systemy mesh (Deco XE75 oraz XE75 Pro) router Archer AXE75, wzmacniacz sygnału RE815XE, a także dwie karty sieciowe WiFi (Archer TXE70UH i Archer TXE75E). Urządzenia przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują od sprzętu sieciowego bezkompromisowej wydajności i stabilności działania.

Deco XE75 oraz XE75 Pro to systemy mesh, które zapewniają pokrycie całego domu silnym sygnałem WiFi bez spadków prędkości w różnych pomieszczeniach. Router Archer AXE75 to zaawansowane urządzenie, które pozwala na obsłużenie jeszcze większej liczby podłączonych urządzeń i zapewnia wydajną łączność. Wzmacniacz sygnału RE815XE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozszerzyć zasięg WiFi w swoim domu.

Dwie karty sieciowe WiFi, Archer TXE70UH i Archer TXE75E, umożliwiają użytkownikom korzystanie z nowego standardu WiFi 6E na swoich komputerach stacjonarnych czy laptopach.

Urządzenia TP-Link w standardzie WiFi 6E zapewniają wyjątkowo szybką i stabilną sieć, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z internetu w sposób bezproblemowy, niezależnie od ilości podłączonych urządzeń czy rodzaju wykorzystywanych aplikacji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i niezawodność swojej sieci domowej.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo