Tydzień Kobiet na huawei.pl: urządzenia w nowych cenach i kody na przejazdy w aplikacji Bolt

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę dla osób poszukujących idealnego prezentu z okazji Dnia Kobiet. Znalazły się w niej wybrane smartfony, laptopy, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki i tablety w nowych, atrakcyjnych cenach lub w zestawach z innymi urządzeniami. Dodatkowo, pierwsze 1 000 osób, które kupią jeden z produktów objętych promocją na huawei.pl, otrzymają kod o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt. Promocja potrwa do 8 marca lub do wyczerpania zapasów.

Produkty w nowych cenach na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet na huawei.pl to okazja do zakupu lekkiego i ultrasmukłego laptopa w atrakcyjnym zestawie z routerem Huawei AX3 Dual-Core, bezprzewodową myszką Bluetooth i poręcznym plecakiem. Oferta obejmuje następujące modele laptopów: Huawei MateBook 14 w rekomendowanej cenie 4048 zł, Huawei MateBook D 15 2019 za 2848 zł oraz Huawei MateBook D 14 – w wersji z Ryzen 7 za 3248 zł oraz w wersji z Ryzen 5 za 3048 zł.

W ofercie znalazły się również dwa smartfony z flagowej serii P30 – Huawei P30 Pro można kupić za 2099 zł, a Huawei P30 lite w cenie 899 zł. Fani aktywności fizycznej docenią sportowe smartwatche analizujące zdrowie, sen oraz ułatwiające codzienne treningi. W ofercie dostępne są dwa modele smartwatchy: Huawei Watch GT 2 (42 mm) w kolorze białym za 599 zł oraz Huawei Watch GT Active, który na huawei.pl można kupić z inteligentną wagą Huawei Smart Scale za 468 zł. Sportowy zestaw dopełnią bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów Huawei FreeBuds Pro, które dostępne są za 599 zł.

Oferta obowiązuje od 2 do 8 marca lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym huawei.pl. Szczegóły znajdują się na stronie sklepu.

Produkty Huawei w ofercie na Dzień Kobiet będzie można kupić również w sklepach partnerów. Oferta może różnić się w zależności od sklepu – szczegóły znajdują się u partnerów.

10 zł na przejazd w aplikacji Bolt

Pierwsze 1 000 osób, które kupią na huawei.pl produkt objęty ofertą, otrzymają kod o wartości 10 zł do wykorzystania na przejazd w aplikacji Bolt. Kody zostaną rozesłane na adres e-mail w ciągu 3 dni od daty złożenia zamówienia i będzie można je zrealizować do 31 marca 2021 roku.

Pełna lista produktów objętych promocją na huawei.pl

Źródło : materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo