Virgin Mobile zachęca do dzielenia się dobrem w najnowszej kampanii z Robertem Makłowiczem oraz prezentuje nowe, atrakcyjne oferty

Virgin Mobile rozpoczyna wiosnę kampanią z udziałem wyjątkowego ambasadora. Wspólnie z Robertem Makłowiczem operator będzie szerzyć #GOODDYZM, czyli dzielenie się dobrem. Z tej okazjiprzygotował specjalną promocję na pakiet #GIGAMAKS, a takżenawet 100GB dodatkowego internetu dla nowych klientów.

Najnowsza oferta Virgin Mobile jest częścią kampanii #GOODDYZM, w której operator proponuje dzielenie się dobrem mobilnie poprzez nielimitowane rozmowy iSMS-y oraz mocą dobrobajtów, czyli atrakcyjną paczką internetu. Głównym ambasadorem marki jest Robert Makłowicz, który w serii spotów reklamowych wystąpi jako charyzmatyczny guru i propagator dobrych emocji.

Aby dzielić się dobrem mobilnie wystarczy skorzystać z atrakcyjnej propozycji Virgin Mobile. W nowej ofercie cena pakietu #GIGAMAKS z darmowymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich oraz 30GB internetu jest niższa aż o połowę i wynosi tylko 15 zł miesięcznie. Oferta obowiązuje przez 90 dni– dotyczy aktywacji i dwóch kolejnych odnowień pakietu. Promocja obejmie klientów, którzy w trakcie jej trwania po raz pierwszy aktywują pakiet #GIGAMAKSoraz w trakcie aktywacji i odnowienia pakietu mają na koncie 30 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=mPWPcDzgacQ

To nie wszystko! Każdy nowy klient, który zdecyduje się przenieść swój numer do Virgin Mobile i wybrać ofertę na kartę lub aktywuje nowy starter, otrzyma dodatkowo 100GB danych ważnych do końca maja.

Skorzystanie z oferty #GIGAMAKS w specjalnej cenie oraz zdobycie dodatkowych 100GB możliwe jest od 26.03.2021 do 31.05.2021.

Operator wprowadza również zmiany w ofercie abonamentowej. Każda oferta zumową na 24 miesiące zawarta od dnia 26 marca zostaje wzbogacona o dodatkowe 10GB na każdy miesiąc, bez dodatkowych opłat. Tym samym za 29 zł, do wykorzystania jest aż 30GB internetu. Powiększenie gigabajtów w ofercie za 29 zł obowiązuje także w ofercie grupowej. Taki sam bonus dostępny jest również w ofercie w cenie 39zł, w której każdy klient otrzymuje również dodatkowe 10GB, co łącznie daje paczkę 40GB w każdym miesiącu.  Co więcej, zarówno w pakiecie za 29zł, jak i w tym za 39 zł cały czas obowiązuje promocja 3 miesiące za 0zł. Oznacza to, że przez 90 dni klient nie musi martwić się opłatami za wybraną ofertę! Wciąż aktualny jest pakiet bezterminowy od 14 zł miesięcznie z możliwością samodzielnego wybrania liczby GB w pakiecie.

Więcej informacji na temat kampanii oraz najnowszych ofert dostępne jest na stronie virginmobile.pl

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?