Wiedźmin 3 na konsole nowej generacji już niebawem!

Razem z siódmą rocznicą premiery Dzikiego Gonu, otrzymaliśmy ważną informację dla fanów Wiedźmina. CD Projekt Red poinformowało, że nowa wersja trzeciej odsłony gry o losach Geralta z Rivii ukaże się jeszcze w tym roku.

Polskie studio poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Wiedźmin 3 doczeka się w końcu odświeżonej wersji na PS5 i Xbox Series X/S. Stało się tak nie bez powodu. Obchodziliśmy już siódmą rocznicę wyjścia produkcji, która spotkała się z ogromnym uznaniem na całym świecie. Deweloper potwierdził, że premiera nastąpi w ostatnim kwartale 2022 roku, a więc między październikiem a grudniem.

Zobacz też: Ubisoft+ Classics trafi na PlayStation!

Gracze czekają już dłuższy czas na to, na co stać Geralta przy nowych możliwościach konsol. Początkowo przewidywano premierę w 2021 roku. Później, w kwietniu 2022, opóźniono prace, ponieważ CD Projekt Red przejął stery nad projektem od rosyjskiego zespołu Saber Interactive.

Każdy posiadacz Wiedźmina 3 otrzyma ulepszenie do nowej wersji za darmo. Do tego edycja na PS5 i Xbox Series X/S będzie zawierać wszystkie rozszerzenia. Przypomnijmy jeszcze, że CD Projekt Red poinformował też o rozpoczęciu produkcji kolejnej części sagi.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Twitter

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?