Witamy w tech-room.pl! Tutaj zaczyna się przyszłość!

Wraz z dniem dzisiejszym otwiera się bliźniacza strona moviesroom.pl – jednego z największych serwisów o filmach, serialach i popkulturze w Polsce!

W związku z coraz większą popularnością działu tech na moviesroom.pl czas wejść na wyższy poziom i przedstawić Wam nasz nowy serwis: tech-room.pl

Na tech-room.pl znajdziecie wszystkie najważniejsze działy technologiczne: mobile, rtv, agd, hardware, gaming czy audio. Pośród kategorii znajdą się również motoryzacja oraz nauka. Czytelnicy będą mogli znaleźć u nas najświeższe newsy, testy sprzętu, rankingi, polecane okazje i wiele więcej!

Premierze portalu towarzyszy od początku lutego tajemnicza komunikacja walentynkowa, z której wynika, że Movies Room… się zakochał.

Wiedząc, że z nowym portalem wyrobimy się na luty, postanowiłem wykorzystać walentynkowy klimat i od początku miesiąca na social media moviesroom.pl wrzucaliśmy pozornie z niczym niezwiązane komunikaty typu: zakochałem się❤️?, to ta jedyna❤️?, powiedziała tak!❤️? Itd. Jak miło było czytać komentarze i teorie spiskowe: Ktoś się Wam włama na stronę? Łączycie się z innym portalem? Co to za prywata!
Wydrukowaliśmy zaproszenia na ślub i wysłaliśmy je do naszych technologicznych partnerów z dziesiątkami litrów prosecco, jednocześnie przedstawiając nową stronę.
Dziś strzelają korki i mam nadzieję, że będziecie świadkami naszej miłości już nie tylko do filmów, ale i nowych technologii!
Szczęśliwych Walentynek i nie zapomnijcie odwiedzać nas pod adresem tech-room.pl

Redaktor naczelny

Założyciel oraz właściciel portali Movies Room i Tech Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy, z pasji filmowiec. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing. Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Instagram: rewers.hero

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?