Zarabianie na zgłoszeniach źle parkowanych aut? Szwedzi z nową aplikacją!

Pewna firma ze Szwecji wprowadziła innowacyjną aplikację, która pozwala użytkownikom zarabiać pieniądze, zgłaszając źle zaparkowane samochody na ulicach. Aplikacja ta staje się narzędziem, które nie tylko ułatwia życie mieszkańcom, ale także pomaga w utrzymaniu porządku na drogach.

W ramach nowej inicjatywy, korzystając z aplikacji Scout Park, użytkownicy mają możliwość zgłaszania przypadków nieprawidłowego parkowania samochodów. Mogą to robić w dowolnym momencie, gdy zauważą pojazd blokujący ruch lub utrudniający dostęp do miejsc parkingowych. Dzięki tej aplikacji, dostępnej dla wszystkich posiadających szwedzki numer ubezpieczenia społecznego, można teraz przyczynić się do poprawy sytuacji na drogach.

Zarabianie na zgłoszeniach również dla młodzieży!

CEO Scout Park, Erik Englund, podkreślił, że aplikacja ta wpisuje się w nurt tzw. gig ekonomii, gdzie każdy może znaleźć sposoby na dodatkowe zarobki, wykorzystując dostępne technologiczne rozwiązania. Jest to szczególnie atrakcyjne dla młodych osób powyżej 16 roku życia, które mogą wykorzystać swoją wiedzę o lokalnych przepisach drogowych i zasady parkowania, by pomagać w utrzymaniu porządku na ulicach.

Zobacz również: Organizatorzy Olimpiady przedstawili strategię dotyczącą wykorzystania AI w sporcie

Po zgłoszeniu źle zaparkowanego pojazdu za pomocą aplikacji, użytkownicy otrzymują informację o tym, że strażnik parkingu został powiadomiony i kieruje się w ich kierunku. Jeśli zgłoszenie prowadzi do nałożenia mandatu, osoba zgłaszająca otrzymuje wynagrodzenie za swoje zaangażowanie. To nie tylko zachęca do uczestnictwa w procesie utrzymania porządku na ulicach, ale także nagradza za wkład w poprawę lokalnej infrastruktury drogowej.

Czy uważacie, że taka aplikacja znalazłaby zastosowanie w Polsce?


Źródło: Euronews

Author avatar

Redaktor naczelny

Założyciel oraz właściciel portali Movies Room i Tech Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy, z pasji filmowiec. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing. Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Instagram: rewers.hero

Więcej informacji o
,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo